Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
013
Tilburg
20:00
De Amer
Amen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
BREStheater
Brielle
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
Paleis 12
Brussel
20:15
Dok6
Panningen
16:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Schakel
Gilze
15:30
Paco Plumtrek
Almelo
Ahoy
Rotterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
22:00
Paradiso
Amsterdam
Philharmonie Haarlem
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Floralis
Lisse
Melkweg
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Zwerver
Oostende
013
Tilburg
Doornroosje
Nijmegen
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TivoliVredenburg
Utrecht
Diligentia
Den Haag
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
00:00
Spant!
Bussum
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater Concordia
Enschede
20:15
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Vera
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
BIRD
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
zondag 20 oktober 2019
20:00
Jon Allen
013, Tilburg
20:00
Johnny Irion
De Amer, Amen
20:00
Jethro Tull
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:00
Jazz op Zondag: Mete Erker & Jeroen van Vliet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
BREStheater, Brielle
19:30
Hangman's Chair
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Grayson Capps
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Kantine Walhalla, Rotterdam
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:45
Drivin' N' Cryin'
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Beauforthuis, Austerlitz
11:00
Dominic Seldis
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Daniel Lohues / Holland Baroque
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Church of Misery
Patronaat, Haarlem
Burna Boy
Paleis 12, Brussel
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Dok6, Panningen
16:00
Anne-Mieke Ruyten
De Maaspoort, Venlo
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
De Schakel, Gilze
15:30
André Manuel
Paco Plumtrek, Almelo
Andre Hazes Jr.
Ahoy, Rotterdam
16:00
45ACIDBABIES
Concerto, Amsterdam
14:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
20 JAAR K3
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
17 Hippies
Luxor Live, Arnhem
maandag 21 oktober 2019
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Divine Comedy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Stef Chura
Paard, Den Haag
20:00
slowthai
BIRD, Rotterdam
20:00
Rosedale
Spirit of 66, Verviers
22:00
Just Mustard
Paradiso, Amsterdam
Jethro Tull
Philharmonie Haarlem, Haarlem
22:00
Holy Fuck
Paradiso, Amsterdam
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Floralis, Lisse
Circa Waves
Melkweg, Amsterdam
20:30
Chance Mccoy
Merleyn, Nijmegen
20:45
Bonnie Bishop
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Awkward I - KYD
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:30
Afro Cuban All Stars
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 22 oktober 2019
20:00
Walter Trout
De Zwerver, Oostende
The Struts
013, Tilburg
Sunn O)))
Doornroosje, Nijmegen
slowthai
Tolhuistuin, Amsterdam
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Raphael Saadiq
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Priests
EKKO, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Pete Philly
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Chassé Theater, Breda
Navarone
Paradiso, Amsterdam
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Lay Down and Listen / Drift Multiply
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
KO KO MO
Cinetol, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Bussel, Oosterhout
Jethro Tull
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ilgen-Nur
Paradiso, Amsterdam
Il Divo
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Henk & Melle
Paard, Den Haag
20:30
Hehobros
Theater Bellevue, Amsterdam
Heather Nova
Paard, Den Haag
20:00
Harry Hudson
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Daniel Lohues / Holland Baroque
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Diligentia, Den Haag
19:30
Craig Finn
Trix, Antwerpen
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Lampegiet, Veenendaal
19:00
Anomalie
Melkweg, Amsterdam
20:00
Angie Stone
La Madeleine, Brussel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater de Stoep, Spijkenisse
Airways
Paradiso, Amsterdam
woensdag 23 oktober 2019
00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET
Spant!, Bussum
20:30
Utrecht Lacht: Open Mic, Comedy Night met Anouk Kragtwijk / Chris Silo
Hofman, Utrecht
20:00
Urbanus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Tino Martin
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
The Psychedelic Furs
Paard, Den Haag
20:00
The Legends - Swingin' in New Orleans
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
The BellRays
Metropool, Hengelo
20:00
The Asteroids Galaxy Tour
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater Concordia, Enschede
20:15
Tabitha
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Stef Kamil Carlens
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Stef Chura
Vera, Groningen
20:30
Stef Bos - RUIMTE
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
South African Roadtrip
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
slowthai
Trix, Antwerpen
20:15
Sioen Plays Graceland
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ryan Porter featuring The West Coast Get Down
BIRD, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Walhalla, Rotterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Hengelo, Hengelo