Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Martiniplaza
Groningen
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
LantarenVenster
Rotterdam
19:30
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Fidei et Arti
Oudenbosch
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
00:00
De hoogte
Winsum
De Helling
Utrecht
De Domijnen
Sittard
De Bosuil
Weert
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Caserne Fonck
Liège
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Deurne
Deurne
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
23:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Biebob
Vosselaar
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Bavo Kerk Haarlem
Haarlem
20:30
Anna Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
013
Tilburg
20:00
't Mosterdzaadje
Santpoort-Noord
20:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
23:00
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:30
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
20:15
Veluvine
Nunspeet
Tolhuistuin
Amsterdam
23:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Dakota
Den Haag
vrijdag 14 december 2018
Jan Smit - Met andere woorden
Martiniplaza, Groningen
23:00
Altoooooh!
Luxor Live, Arnhem
21:00
Matthews Southern Comfort
Luxor Live, Arnhem
Buzzcocks
Luxor Live, Arnhem
Trixie Whitley
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Diepenhorst
Little Devil, Tilburg
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sabrina Starke
LantarenVenster, Rotterdam
19:30
Helmut Lotti
Kursaal Oostende, Oostende
Matroesjka - Brainwash
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thijs Kemperink - Bonje
Hoftheater, Raalte
20:30
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Comedy cafe Sneek
Het Bolwerk, Sneek
20:30
De Jeugd Van Tegenwoordig
Hedon, Zwolle
20:00
Magnetic Spacemen / Switch Bones / The Muff
Hedon, Zwolle
21:00
Anthony Joseph
Grounds, Rotterdam
21:00
Leif de Leeuw Band plays the allman brothers band
Groene Engel, Oss
20:00
Delinquent Habits
Grenswerk, Venlo
18:30
Stone Broken
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Altın Gün
Fluor, Amersfoort
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Flint, Amersfoort
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Fidei et Arti, Oudenbosch
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:00
Calefax - In het hoofd van de Componist
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Prof. Nomad plays The Cure
Duycker, Hoofddorp
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Braaknoot Ensemble / Mauro Pawlowski
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Postmen
De Spot, Middelburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Speeldoos, Vught
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Charlotte Gainsbourg
De Roma, Antwerpen
20:00
Bizzey / The Partysquad
De Pul, Uden
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Nielson
De Oosterpoort, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Muze, Noordwijk
De Partizanen - Het leven an sich
De Meenthe, Steenwijk
20:15
De Zeve Hemele - Kers op de taart
De Maaspoort, Venlo
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Kunstgreep, Oostzaan
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
De hoogte, Winsum
Tusky
De Helling, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
De Domijnen, Sittard
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
00:00
Gerard van Maasakkers - 40 jaar liedjes
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Murth Mossel - Pauwer
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Hooverphonic
Caserne Fonck, Liège
Paceshifters
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Jasper Steverlinck
Cacaofabriek, Helmond
William Boeva - Reset
C.C. Merksem, Merksem
Martijn Kardol - Bang
C.C. Deurne, Deurne
20:00
Harlem Gospel Choir
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
23:30
Hot Stuff
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Kraak & Smaak
Burgerweeshuis, Deventer
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ziv Ravitz trio ft. Will Vinson & Nir Felder
Bimhuis, Amsterdam
Vandenberg's Moonkings
Biebob, Vosselaar
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford And Sons
Bibelot, Dordrecht
20:00
Brandstof Live!: Rempejek
Bibelot, Dordrecht
20:00
Grandmaster Flash
Bibelot, Dordrecht
20:15
Cor Bakker - Kerst Sing-a-long-concert
Bavo Kerk Haarlem, Haarlem
20:30
Mick Wilson - Solo
Anna Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sheppard
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Canshaker Pi / Charlie & The Lesbians
Altstadt, Eindhoven
Bløf
Ahoy, Rotterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Chef'Special
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Leafs
013, Tilburg
20:00
James Oesi
't Mosterdzaadje, Santpoort-Noord
zaterdag 15 december 2018
20:00
Cappella Pratensis | Flander Boys Choir
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Louise Korthals - Alles is er
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
23:00
Zer00's Heroes
Vorstin, Hilversum
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
23:30
Downstage: Poppel
Vera, Groningen
23:00
Altın Gün
Vera, Groningen
20:15
Michiel Borstlap - Georg
Veluvine, Nunspeet
Ray Fuego
Tolhuistuin, Amsterdam
23:30
Hannah Wants / Vato Gonzalez
TivoliVredenburg, Utrecht
De Dijk
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Hooverphonic
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater De Storm, Winterswijk
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Theater de Schuur, Zevenbergen
Purper - Purper's Passie
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Partizanen - Het leven an sich
Theater de Purmaryn, Purmerend
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kom, Nieuwegein
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anne-Marie Jung - Ram
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater Dakota, Den Haag