Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
DeLaMar
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
17:00
Oostblok
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Koloszaal
Raamsdonksveer
19:30
Fort33
Leusden
Gebr. De Nobel
Leiden
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Vorstin
Hilversum
De Helling
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Partycentrum De Ster
Nieuwkuijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Patronaat
Haarlem
Nosta
Opwijk
Paard
Den Haag
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Maaspoort
Venlo
Mezz
Breda
Rotown
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Lantaarn
Hellendoorn
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Het Plein
West-Graftdijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Munttheater
Weert
013
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
't Rozenknopje
Eindhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
In the Woods
Leusden
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
Little Devil
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
De Flux
Zaandam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
The Jack
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Vorstin
Hilversum
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
DeLaMar
Amsterdam
11:00
Koninklijk Circus
Brussel
11:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
12:30
Grounds
Rotterdam
14:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
Koninklijk Circus
Brussel
14:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Zuiderparktheater
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
15:00
Luxor Live
Arnhem
zaterdag 22 december 2018
William Boeva - Reset
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martijn Kardol - Bang
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Brass Rave Unit / YIN YIN
Cinetol, Amsterdam
17:00
Carly E. / Joost
Oostblok, Amsterdam
18:30
Saarloos
Paradiso, Amsterdam
Tino Martin
Koloszaal, Raamsdonksveer
19:30
In the Woods - Oh Susanna & Hidden (Agenda) Xmas Deluxe special Guest
Fort33, Leusden
DeWolff
Gebr. De Nobel, Leiden
Nielson
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Daredevils
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Mezz, Breda
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Markant Uden, Uden
20:00
Symfo Classics - The Best of Symphonic Rock
Vorstin, Hilversum
Claw Boys Claw
De Helling, Utrecht
20:00
Iris Hond - Bewogen
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
ABBA Gold Europe Christmas Special
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
Paard, Den Haag
20:00
Racoon
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Genesis Project / Yesshows
De Bosuil, Weert
20:00
The Dirty Daddies
Partycentrum De Ster, Nieuwkuijk
20:00
JeBroer 4 Life
Melkweg, Amsterdam
20:00
Green Lizard tribute to the Nineties
Hedon, Zwolle
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Blind Sight
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Marley's Ghost
Spirit of 66, Verviers
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Ass Metal Fest # 25 met Kutschurft
dB's, Utrecht
Ensiferum
Patronaat, Haarlem
Fleddy Melculy
Nosta, Opwijk
Handsome Poets en Orange Skyline
Paard, Den Haag
20:00
Clara Zoerbier - Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Bijna Kerst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Rumours of Fleetwood Mac
De Maaspoort, Venlo
Pene Corrida
Mezz, Breda
Jasper Steverlinck
Rotown, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Bluebirds
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Undercoversessie
De Lantaarn, Hellendoorn
20:00
Fresku
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Sodapop ft. Dopebwoy
Corneel, Lelystad
20:15
Holland Baroque & gasten
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Stanley en de Menzo's - Kerst, Kerster, Kerstst
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Flint, Amersfoort
20:15
Jacqueline Govaert
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Bokoesam
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Het Plein, West-Graftdijk
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Munttheater, Weert
Within Temptation
013, Tilburg
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan de Spaanse gitaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Knight Of The Guitar II
Boerderij, Zoetermeer
20:30
AlascA
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Peter Beets & the Henk Meutgeert New Jazz Orchestra + Fay Claassen
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
De Speeldoos, Vught
20:30
Polly & Bruce
't Rozenknopje, Eindhoven
20:30
Nynke Laverman - Wachter
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lavalu - Solitary High
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Classic Rock Night
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Oh Susanna
In the Woods, Leusden
20:30
Undiscovered Covers / SiSoSesSies
Paco Plumtrek, Almelo
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
JAI
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Orgel Vreten
Neushoorn, Leeuwarden
Sham 69
Little Devil, Tilburg
21:00
Intergalactic Lovers
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Burning / Sad Iron / Vortex
De Flux, Zaandam
21:00
Postmen
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Luxor Live, Arnhem
21:00
Ploegendienst + Richie Dagger
V11, Rotterdam
21:00
Plaatpresentatie Rat Patrol + Uhgah? Wugah! + Fuckups
Vera, Groningen
21:00
Marco Polo / Masta Ace
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Bon Scotch
The Jack, Eindhoven
22:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
22:00
'LOS!' - Confetti Christmas 2018
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Vorstin, Hilversum
23:00
Latin District
Paradiso, Amsterdam
23:00
YallahYallah
Merleyn, Nijmegen
23:30
Layers presents GU3D
Melkweg, Amsterdam
23:30
Downstage: Poo Poo Platter Party
Vera, Groningen
zondag 23 december 2018
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
00:00
Tania Kross - Kross2000
Flint, Amersfoort
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
11:00
Le Show de Noël
Koninklijk Circus, Brussel
11:00
De Familie Decibel (6+) - Micha Wertheim & Fay Lovsky
De Kleine Komedie, Amsterdam
12:30
An Easy Sunday
Grounds, Rotterdam
14:00
Kerstconcert
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Le Show de Noël
Koninklijk Circus, Brussel
14:00
De Familie Decibel (6+) - Micha Wertheim & Fay Lovsky
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
vivaldi Code Rood
Zuiderparktheater, Den Haag
15:00
Christine Ott
Paard, Den Haag
15:00
Top 2000 Live Band middag show
Luxor Live, Arnhem