Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Paardcafe
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Paradiso
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
ACU
Utrecht
Zaantheater
Zaandam
Cacaofabriek
Helmond
Flint
Amersfoort
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Pitboel Theater
Sittard
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Grenswerk
Venlo
00:00
Theater Hof 88
Almelo
013
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Meervaart
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
013
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Bosuil
Weert
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Chassé Theater
Breda
Rotown
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
De Duif
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cultura
Ede
013
Tilburg
20:30
Werftheater
Utrecht
19:30
LantarenVenster
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Idea
Soest
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Martiniplaza
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Luxor Live
Arnhem
19:30
De Helling
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
woensdag 19 december 2018
20:30
Nits
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mensen Zeggen Dingen
EKKO, Utrecht
21:00
Melle de Boer
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Max Meser
Paardcafe, Den Haag
Matroesjka - Brainwash
De Meenthe, Steenwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Kardol - Bang
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Marc Sinan & Oğuz Büyükberber
Bimhuis, Amsterdam
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lanz
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lakshmi - Adem
De Maaspoort, Venlo
20:00
Kraantje Pappie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Kid Simius
Paradiso, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jan Smit - Met andere woorden
Theater de Spiegel, Zwolle
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Jack Vinders - Clara Zoerbier/ Krismesselerei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
It It Anita
ACU, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Zaantheater, Zaandam
Geoff Tate
Cacaofabriek, Helmond
Freek de Jonge - De Suppoost
Flint, Amersfoort
22:00
EUT
Merleyn, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Eric Vaarzon Morel
Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Ellen ten Damme - Paris - Berlin
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Efe Erdem Quintet & Lady Shaynah
Vorstin, Hilversum
20:30
DOX & Black sheep can fly - In het hol van de Leeuw
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Jeugd Van Tegenwoordig
TivoliVredenburg, Utrecht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Het Klooster, Woerden
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Pitboel Theater, Sittard
Anne-Marie Jung - Ram
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
All That Remains
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 20 december 2018
20:00
Zomaar Casino
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
You Win Again – Celebrating The Music of The Bee Gees
Grenswerk, Venlo
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Hof 88, Almelo
Within Temptation
013, Tilburg
William Boeva - Reset
Parktheater, Eindhoven
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Ton Kas - Kakmaker
Meervaart, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
The Dawn Brothers
013, Tilburg
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sven Hammond
De Bosuil, Weert
Stefano Keizers - Erg Heel
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Stanley en de Menzo's
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Spelen voor de GRAP, Vuurwerk editie
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Sounds of Silence - Simon & Garfunkel Acoustic
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Figi Theater, Zeist
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sandra van Nieuwland Human Alien
De Oosterpoort, Groningen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Racoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Purper - Purper's Passie
Spant!, Bussum
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Patrick Laureij
Chassé Theater, Breda
Paceshifters
Rotown, Rotterdam
20:00
Novastar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
No Party For Cao Dong
Paradiso, Amsterdam
19:30
No Fun At All
Paard, Den Haag
20:30
Nits
De Duif, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Matroesjka - Brainwash
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Martijn Kardol - Bang
Cultura, Ede
Mart Hoogkamer
013, Tilburg
20:30
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Werftheater, Utrecht
19:30
Luwten
LantarenVenster, Rotterdam
Lucretia van der Vloot - Lucretia sings Gladys
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Lisa Lois
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Leonie Meijer - Hier.
Theater Idea, Soest
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Lavalu - Solitary High
De Maagd, Bergen op Zoom
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kinan Azmeh CityBand
Bimhuis, Amsterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jasper Steverlinck
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jan Smit - Met andere woorden
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Jacqueline Govaert
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Intergalactic Lovers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Home for Supper
Merleyn, Nijmegen
20:15
Hollands Glorie
Luxor Live, Arnhem
19:30
Handsome Poets en Orange Skyline
De Helling, Utrecht
20:00
Hadewych Minis - Minis Plus
Orpheus, Apeldoorn
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Chassé Theater, Breda