Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:15
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Fluor
Amersfoort
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Groene Engel
Oss
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
21:00
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
22:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
Musis
Arnhem
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
17:00
Oostblok
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
The Cave
Amsterdam
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
't Ukien
Kampen
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Cacaofabriek
Helmond
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Onderzeebootloods
Rotterdam
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:00
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
14:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:00
Fluor
Amersfoort
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Groene Engel
Oss
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Markant Uden
Uden
23:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vrijdag 28 december 2018
20:00
Kayak
De Bosuil, Weert
20:30
Nits
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
21:00
The Dutch Queen Tribute - Thank God It’s Christmas
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:15
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
Handsome Poets en Orange Skyline
Effenaar, Eindhoven
Intergalactic Lovers
Fluor, Amersfoort
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Metal Experience Fest
Gebr. De Nobel, Leiden
Postmen
Groene Engel, Oss
20:00
EUT
Hall Of Fame, Tilburg
Green Lizard tribute to the 90's
Hedon, Zwolle
20:15
The Dirty Daddies
Hedon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:30
oudejaar Javier Guzman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Nieuwe Vangst: Baer Traa / Simon Keats
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Snake Bite Love: Acoustic Motörhead Tribute
Little Devil, Tilburg
20:00
Hooverphonic
Lotto Arena, Antwerpen
Birth of Joy / Death Alley
Luxor Live, Arnhem
21:00
De Edwin Evers Band Concert
Markant Uden, Uden
20:15
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Markant Uden, Uden
22:30
Best Of 2018
Melkweg, Amsterdam
19:30
New Cool Collective
Melkweg, Amsterdam
23:00
Froday: Blacksta + CATHY + Dave Nunes + Harvey Al Dante
Merleyn, Nijmegen
20:00
A Tribute To Lemmy
Mezz, Breda
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Munttheater, Weert
Lavalu - Solitary High
Musis, Arnhem
22:00
Dr. Lektroluv & special support by Mason
Muziekgieterij, Maastricht
17:00
Mariachi Trio Chanenque
Oostblok, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
20:00
Haarlemse Blues Eindejaarsconcert
Patronaat, Haarlem
19:00
Mantra Fest XL
Patronaat, Haarlem
20:00
Paceshifters
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Fresku
Rotown, Rotterdam
20:30
Soweto Gospel Choir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Top 2000 Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Regina
Spirit of 66, Verviers
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Tania Kross - Kross2000
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
King Mecker
The Cave, Amsterdam
00:00
Iris Hond - Bewogen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Esther Hart / Michel Varekamp - What a Wonderful Christmas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:30
Knight of the Guitar II
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
My First Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
The Johnny Cash Roadshow
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
The Billy Joel Experience
Vorstin, Hilversum
zaterdag 29 december 2018
20:00
Tiger Club presents: The Blue Finger Connection
't Ukien, Kampen
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
013, Tilburg
Millionaire
013, Tilburg
20:00
Tangarine
ATLAS Theater, Emmen
Hausmagger
Bibelot, Dordrecht
20:30
De Raad van Toezicht
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Symfo Classics
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
17:00
Sweet Mary Jane
Café de Pilaren, Alkmaar
22:15
Dijsseldonk
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jaya The Cat
De Helling, Utrecht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Sexy By Nature
De Onderzeebootloods, Rotterdam
Birth of Joy / Death Alley
De Pul, Uden
20:00
Wrong Jovi
De Pul, Uden
20:15
Apollo Ensemble / David Rabinovich
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
Jungle By Night
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
Iris Hond - Bewogen
Drommedaris, Enkhuizen
14:30
Crosslands Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:00
Abba Gold - The Christmas Special Show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Spinvis - In Werkelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Mumford & Sons tribute
Fluor, Amersfoort
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Dr. Lektroluv
Groene Engel, Oss
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
21:00
The Cool Quest Xl
Hedon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Markant Uden, Uden
23:00
The Leap (live) + Tripeo + Doka + Laura van Hal
Merleyn, Nijmegen
22:00
LIVE: The Beatles, tribute by SGT. Pepper (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
CCR + SouL Afterparty
Muziekgieterij, Maastricht
20:45
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Knight of the Guitar II
Nieuwe Nor, Heerlen
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Percossa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen