Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Notelaar
Oostmalle
20:00
Forum Theater
Sittard
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
23:00
Pllek
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Podium 't Beest
Goes
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Hedon
Zwolle
19:30
Luxor Live
Arnhem
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
21:00
Bibelot
Dordrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Botanique
Brussel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paard
Den Haag
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paterskerk
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Reggehof
Goor
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Luxor Live
Arnhem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
Sporthal MFC De Kreek
Kerkdriel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:45
Simplon
Groningen
20:45
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
14:30
Koetshuis Randenbroek
Amersfoort
20:30
Lijm en Cultuur
Delft
19:00
Forum Theater
Sittard
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Patronaat
Haarlem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Pul
Uden
23:00
013
Tilburg
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
DiamantTheater
Den Haag
vrijdag 01 november 2019
20:00
Harmonie Sint Aemiliaan - Maestro’s of Music
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Hannah Gadsby
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater De Omval, Diemen
20:00
Green Lizard / Rudeboy
De Notelaar , Oostmalle
20:00
Great Queen Rats
Forum Theater, Sittard
Gaahls Wyrd / GosT / Mayhem
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater de Bussel, Oosterhout
23:00
Franca
Pllek, Amsterdam
Figgie
Cinetol, Amsterdam
Feuerengel
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Erwin Java / Kat Riggins
Podium 't Beest, Goes
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater De Storm, Winterswijk
19:00
Emel Mathlouthi
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Dutch Eagles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Duncan Laurence
Hedon, Zwolle
19:30
Doyle Bramhall II
Luxor Live, Arnhem
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater De Verwachting, Ritthem
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Diggy Dex
P60, Amstelveen
20:00
Dennis van Aarssen
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Dead Man Ray
De Zwerver, Oostende
20:00
De Reisgenoot
Burgerweeshuis, Deventer
De Patrizanen - Het leven an sich
BREStheater, Brielle
21:00
De Dijk
Bibelot, Dordrecht
Danny Vera - Pressure makes diamonds
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Col3trane
Botanique, Brussel
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Clean Pete - Afblijven
Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
21:00
Chieli Minucci / Lao Tizer Band
Metropool, Hengelo
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Cedric Burnside
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Cécile McLorin Salvant
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Caroline Spence
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bunny Hoova en Kulou
Paard, Den Haag
20:45
Bökkers
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
15:00
Blue Man Group
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Binkbeats
Paterskerk, Eindhoven
Bill Bailey
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Bigi Poku Toppers
Meervaart, Amsterdam
21:00
Beyond The Black
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Be 80's
Spirit of 66, Verviers
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Anuar - EERLIJK
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Speeldoos, Baarn
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Amsterdam Klezmer Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Almighty Mighty
Luxor Live, Arnhem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Reggehof, Goor
20:30
A.A. Bondy
Amstelkerk, Amsterdam
a balladeer
Altstadt, Eindhoven
20:00
3J'S
Nieuwe Nor, Heerlen
zaterdag 02 november 2019
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Arto Theater, Schoonhoven
22:00
Zoete Zin
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Xzibit
Luxor Live, Arnhem
22:00
World:PaPa GoNi
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Woodstock 50th Anniversary Tribute Tour
Sporthal MFC De Kreek, Kerkdriel
20:00
Wëreldbänd - Släpstick
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:45
Waltzburg
Simplon, Groningen
20:45
Vipers - Queen Tribute
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Urbanus
Wilminktheater, Enschede
20:00
Twents Songschrijvers Gilde
Paco Plumtrek, Almelo
14:30
Trio Trabant
Koetshuis Randenbroek, Amersfoort
20:30
Trio Trabant
Lijm en Cultuur, Delft
19:00
Tribute Night: Ed Sheeran
Forum Theater, Sittard
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Tim Vantol
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Gashouder, Dedemsvaart
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Patronaat, Haarlem
20:30
The Wild Romance
Q-Factory, Amsterdam
The Vamps
Melkweg, Amsterdam
19:15
The Musical Box presents A Genesis Extravaganza
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Hoftheater, Raalte
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Elo Show
De Pul, Uden
23:00
Tante Joke Karaoke Band
013, Tilburg
00:00
Tangarine - Uiteen
Schouwburg Ogterop, Meppel
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tabitha
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Symphonic Rock Night Band
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Meervaart, Amsterdam
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Stillmarillion
Boerderij, Zoetermeer
20:15
South African Roadtrip
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Soundos
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:00
So What's Next? presents Snarky Puppy
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
So What's Next? presents Cécile McLorin Salvant
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
DiamantTheater, Den Haag