Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Vorstin
Hilversum
Studio A12
Bunnik
Concertgebouw
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Odeon
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:30
Werftheater
Utrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Stathe
Utrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rietveld Theater
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
De Domijnen
Sittard
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
De Maaspoort
Venlo
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Walhalla
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Dok6
Panningen
Parktheater
Eindhoven
Brebl
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bellevue
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Spirit of 66
Verviers
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:30
Mezz
Breda
20:30
Werftheater
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
19:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Markant Uden
Uden
Hoftheater
Raalte
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
maandag 07 januari 2019
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
dinsdag 08 januari 2019
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
woensdag 09 januari 2019
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
donderdag 10 januari 2019
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
De Meenthe, Steenwijk
20:45
WOBBÉ
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
William Boeva - Reset
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:30
Voltage: Tom Petty tribute
Mezz, Breda
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
De Harmonie, Leeuwarden
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
The Sore Losers
Fluor, Amersfoort
20:00
The Kik speelt Boudewijn de Groot met orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Podium Mozaiek, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
René van Meurs - Ik beloof niks
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Remember Bowie
Hedon, Zwolle
20:30
Postmen
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Pink Floyd Project - Acoustic Echoes 50 jaar Pink Floyd – The Dutch Ye
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Markant Uden, Uden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Orpheus, Apeldoorn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Bussel, Oosterhout
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:15
Paul de Munnik
De Oosterpoort, Groningen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Chassé Theater, Breda
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater De Winsinghhof, Roden
19:45
Naughty Naughty Naughty Naughty @ Indiestad
Paradiso, Amsterdam
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Theaterpand Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Matroesjka - Brainwash
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Maria Marin / Philippe Elan / Thijs Borsten - De Uitdaging 1
Markant Uden, Uden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Hoftheater, Raalte
Lakshmi - Adem
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg