Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Markant Uden
Uden
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Markant Uden
Uden
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:30
Café ‘t Spektakel
Asten
Luxor Live
Arnhem
22:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:00
Bimhuis
Amsterdam
21:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:00
De Pul
Uden
Zaantheater
Zaandam
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
't Ukien
Kampen
DeLaMar
Amsterdam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
ECI Cultuurfabriek
Roermond
19:00
Diligentia
Den Haag
22:00
De Onderzeebootloods
Rotterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vorstin
Hilversum
19:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
013
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Effenaar
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Bibelot
Dordrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Groene Engel
Oss
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
22:15
CHV Noordkade
Veghel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
14:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Pul
Uden
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
DeLaMar
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Spant!
Bussum
19:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
15:00
Groene Engel
Oss
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
14:30
Diligentia
Den Haag
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:45
013
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
22:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Gasthuiskerk
Doesburg
vrijdag 28 december 2018
21:00
Fresku
Rotown, Rotterdam
20:00
EUT
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Esther Hart / Michel Varekamp - What a Wonderful Christmas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Markant Uden, Uden
22:00
Dr. Lektroluv & special support by Mason
Muziekgieterij, Maastricht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
De Jeugd Van Tegenwoordig
Doornroosje, Nijmegen
21:00
De Edwin Evers Band Concert
Markant Uden, Uden
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Christmas at Graceland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Cameretten - Finalistentour 2018
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:30
Bon Scotch / The DC Denims
Café ‘t Spektakel, Asten
Birth of Joy / Death Alley
Luxor Live, Arnhem
22:30
Best Of 2018
Melkweg, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
Arie Vuyk - Oudejaarsconference
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:00
All Ellington
Bimhuis, Amsterdam
21:15
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
20:00
A Tribute To Lemmy
Mezz, Breda
zaterdag 29 december 2018
20:00
Wrong Jovi
De Pul, Uden
William Boeva - Reset
Zaantheater, Zaandam
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
20:00
Tiger Club presents: The Blue Finger Connection
't Ukien, Kampen
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
23:00
The Leap (live) + Tripeo + Doka + Laura van Hal
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Mumford & Sons tribute
Fluor, Amersfoort
21:00
The Cool Quest Xl
Hedon, Zwolle
20:00
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Markant Uden, Uden
20:00
The African Mamas - Christmas under African Skies
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Tania Kross - Kross2000
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Tangarine
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Symfo Classics
Boerderij, Zoetermeer
17:00
Sweet Mary Jane
Café de Pilaren, Alkmaar
20:45
Sven Hammond
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Stand-up Comedy Show
Comedy Cafe, Amsterdam
Spinvis - In Werkelijkheid
ECI Cultuurfabriek, Roermond
19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
22:00
Sexy By Nature
De Onderzeebootloods, Rotterdam
19:00
Schirenc Plays Pungent Stench (at) + Carnation (be) + Theotoxin (at) +
Willemeen, Arnhem
20:30
Percossa
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Nod Stewart & The Faces
Vorstin, Hilversum
19:30
Mo Hersi OudejaarsConference
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Millionaire
013, Tilburg
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
LIVE: The Beatles, tribute by SGT. Pepper (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Lisa Lois Sings Adèle
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
20:00
Knight of the Guitar II
Nieuwe Nor, Heerlen
Jungle By Night
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Joop Vos En Maarten Saris
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Jaya The Cat
De Helling, Utrecht
Jacqueline Govaert
TivoliVredenburg, Utrecht
Iris Hond - Bewogen
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
High Voltage
Spirit of 66, Verviers
Hausmagger
Bibelot, Dordrecht
20:30
Guy van Nueten
TivoliVredenburg, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Dr. Lektroluv
Groene Engel, Oss
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dilana Smith / Syb van der Ploeg - The Story Tellers
De Harmonie, Leeuwarden
22:15
Dijsseldonk
CHV Noordkade, Veghel
DeWolff
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
De Raad van Toezicht
Bimhuis, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
013, Tilburg
20:30
De Geldwolven EP-release / Premiere Buitenspel
Paco Plumtrek, Almelo
14:30
Crosslands Festival
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
21:30
Crazy Little Things
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
CCR + SouL Afterparty
Muziekgieterij, Maastricht
Bökkers
Paradiso, Amsterdam
20:15
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
Birth of Joy / Death Alley
De Pul, Uden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:15
Apollo Ensemble / David Rabinovich
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
21:00
Abba Gold - The Christmas Special Show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
zondag 30 december 2018
Thomas Acda - Motel
DeLaMar, Amsterdam
20:30
The Dutch Queen Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
The Bird Dogs - Bye Bye Love
Spant!, Bussum
19:30
The Avonden
Paradiso, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Kross2000
Chassé Theater, Breda
15:00
Take Five Sunday: Sun Gods
Groene Engel, Oss
19:30
Symfo Classics
Neushoorn, Leeuwarden
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Diligentia, Den Haag
20:00
Siberia
Luxor Live, Arnhem
15:30
Schirenc Plays Pungent Stench + Carnation + Theotoxin + Irdorath
Baroeg, Rotterdam
20:00
Raymond Clement - ’t (on)Nut van ’t algemein
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:45
Plan de Champagne
013, Tilburg
20:15
Nits
Luxor Live, Arnhem
Millionaire
Paradiso, Amsterdam
Mathilde Santing - Renaissance
Concertgebouw, Amsterdam
22:00
Marlene Bakker
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
LIVE: Stage Experience December 2018 #2/2
Muziekcafé Helmond, Helmond
16:15
Juul Beerda / Nout Ingenhousz
Gigant, Apeldoorn
18:00
Juke Joints
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:30
Joop Vos En Maarten Saris - Breinkoekjes
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Iris Hond - Bewogen
Gasthuiskerk, Doesburg