Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:45
Doornroosje
Nijmegen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Domijnen
Sittard
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
Little Devil
Tilburg
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
00:00
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:30
Figi Theater
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Den heuvel
Alphen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:30
Iduna
Drachten
20:15
Cultura
Ede
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C 't Schaliken
Herentals
21:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
woensdag 06 november 2019
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:45
Tinariwen
Doornroosje, Nijmegen
Lisa Lois Sings Adèle
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Angel Bat Dawid at BIRD
BIRD, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Youssef El Mousaoui - Yallah, naar België
De Domijnen, Sittard
20:00
The Bootleg Eighties Featuring Wild Boys
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
O'G3NE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Naturally 7 - On Tour 2019
Agnietenhof, Tiel
21:00
Heraut / Kings Like Us
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Tanith
Little Devil, Tilburg
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Judy Blank (EP release)
EKKO, Utrecht
20:30
Christian Scott aTunde Adjuah
TivoliVredenburg, Utrecht
Of Monsters and Men
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Eric Vloeimans
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Liza Colby Sound
Spirit of 66, Verviers
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Munttheater, Weert
20:00
Concert Helix Trio & Friends Chamber Music Weesp
Van Houtenkerk, Weesp
00:00
Mart Hillen In Concert
Het Klooster, Woerden
Tino Martin
Zaantheater, Zaandam
20:30
Lavalu - Midair
Figi Theater, Zeist
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 07 november 2019
20:00
MOODZ - November Music
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:45
Club Pussycat, What's New?
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Sheila E.
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton
Den heuvel, Alphen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Lavalu - Midair
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Waltzburg
Paradiso, Amsterdam
Bombino
Melkweg, Amsterdam
20:30
Duo Mete Erker/Jeroen van Vliet | Duo Philipp Rüttgers/Oene van Geel
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Villagers
Paradiso, Amsterdam
20:30
Jamila Woods
Tolhuistuin, Amsterdam
Nico Casal
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Gato Preto
Pllek, Amsterdam
Bobby McFerrin
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
This is LOVSKI
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Parlotones
Q-Factory, Amsterdam
Mark Lanegan
Melkweg, Amsterdam
De Lama's
Ziggo Dome, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Flume (AUS)
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All
Trix, Antwerpen
20:30
Point Quiet
Luxor Live, Arnhem
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:30
Hanggai
Luxor Live, Arnhem
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Posttheater, Arnhem
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
De Maagd, Bergen op Zoom
Indian Askin
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Kita Menari / Tim Dawn
Mezz, Breda
Batmobile
Mezz, Breda
20:00
Juan Wauters - 'breaking Waves'
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Cigarettes After Sex
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Refused / Thrice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater De Veste, Delft
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater PePijn, Den Haag
Ilse DeLange
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Dead Heat / Voidcrawler / Serve
Paard, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:30
Maaike Ouboter
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater de Kampanje, Den Helder
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Deventer Schouwburg, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:30
Siberian Meat Grinder
Iduna, Drachten
20:15
Guido Spek - Geloof niet alles wat op internet staat
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Parktheater, Eindhoven
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato and beyond
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:00
South African Roadtrip
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Live at LOLA: The Lisa Colby Sound [USA] + Joy Killed the Duke
LOLA050, Groningen
21:00
Mark Lada's Golden Arches
Vera, Groningen
20:30
Sekaìology / The Desmonds
Simplon, Groningen
20:00
The Aggrolites
Simplon, Groningen
20:30
De Dijk
Patronaat, Haarlem
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Deez Nuts / Lionheart
Patronaat, Haarlem
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Anne Neuteboom
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - UP
Theater 't Speelhuis, Helmond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C 't Schaliken, Herentals
21:00
wooten brothers
Duycker, Hoofddorp
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
The Tallis Scholars
Theater Kerkrade, Kerkrade