Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
MFC Velemansdroom
Tjuchem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
23:00
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Neede
Neede
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Rotown
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:45
Stage Music Cafe
Eindhoven
Taverne
Bergen
21:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Ludens
Voorburg
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Veluvine
Nunspeet
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
World Forum Theater
Den Haag
Ahoy
Rotterdam
18:30
Baroeg
Rotterdam
15:00
BREStheater
Brielle
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
16:00
Cultuurschuur
Monster
De Amer
Amen
16:15
De Flux
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
De Maaspoort
Venlo
De Roma
Antwerpen
Dizzy
Rotterdam
19:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
14:30
Gigant
Apeldoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
zaterdag 19 januari 2019
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Can Abyss + Infected Shit
Little Devil, Tilburg
20:30
Another Journey / Fan Halen
Manifesto, Hoorn
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Yungblud
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gerry Cinnamon
Melkweg, Amsterdam
22:00
You Should Get To Know Us
Merleyn, Nijmegen
21:00
Bintangs
Metropool, Hengelo
20:30
Boef
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
22:00
LIVE: Gunyama + Lokotov Mocktail
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Blaudzun & Amsterdam Sinfonietta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hans Dulfer plays Blues
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ed Struijlaart
Nijend 24, Anderen
20:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mothership of Led Zeppelin
P60, Amstelveen
23:00
Mr Scruff
Paard, Den Haag
16:00
Yegor Zabelov
Paard, Den Haag
19:00
Pascal Obispo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Wille & the Bandits
Paradox, Tilburg
20:00
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Sore Losers
Patronaat, Haarlem
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Plopsa Theater, De Panne
20:30
Celano-Baggiani group
PlusEtage, Baarle-Nassau
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
23:00
Rewind
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Vive La Fête
Podium Victorie, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Radkey
Rotown, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:45
Rosettes
Stage Music Cafe, Eindhoven
The Cards
Taverne, Bergen
21:00
Heretic / Nocturnal
The Jack, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Theater Berkelland, Eibergen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
CREA Orkest
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Verwachting, Ritthem
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater Hof 88, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Theater Ludens, Voorburg
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Maartje Meijer Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jacob Lee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Veluvine, Nunspeet
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Árstíðir
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Night Fever
World Forum Theater, Den Haag
zondag 20 januari 2019
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
18:30
Grave Digger + Burning Witches
Baroeg, Rotterdam
15:00
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
BREStheater, Brielle
15:00
The Wieners
Café d’Oranjeboom, Velp
14:30
Tobermore
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
16:00
KOZZELTOV
Cultuurschuur, Monster
Wille & the Bandits
De Amer, Amen
16:15
Dayna Kurtz
De Flux, Zaandam
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
K's Choice
De Roma, Antwerpen
The Cards
Dizzy, Rotterdam
19:30
Joshua Hyslop
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Árstíðir
Gebr. De Nobel, Leiden
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
15:30
Nol Havens
Huistheater De Steenakker, Haps
19:00
Abba Gold
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Rock Legends
Kursaal Oostende, Oostende