Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Vorstin
Hilversum
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Idea
Soest
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
Rotown
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Philharmonie Haarlem
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
21:00
P3
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
21:15
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
21:00
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
De Roma
Antwerpen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurschuur
Monster
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
00:00
C.C. De Pas
Heesch
woensdag 23 januari 2019
21:00
The Captain
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Federico Casagrande / Vincent Peirani / Ziv Ravitz
Bimhuis, Amsterdam
19:00
BillyBio + Cutthroat LA @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Odesza
AFAS Live, Amsterdam
donderdag 24 januari 2019
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Spidergawd
Vera, Groningen
20:00
Youngr
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Annie Kinsella / Kieran Goss
TivoliVredenburg, Utrecht
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
The Kik Hertaalt!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
K's Choice
Theater de Kampanje, Den Helder
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Lakshmi - Adem
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Simplon, Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Zoot Woman
Rotown, Rotterdam
20:00
Free Cake For Every Creature
Roodkapje, Rotterdam
20:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
BillyBio (Biohazard) + Cutthroat LA
Q-Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Alex Roeka - En toen ineens
Philharmonie Haarlem, Haarlem
19:00
De Kift
Patronaat, Haarlem
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Boef
Paradiso, Amsterdam
19:00
Jack Broadbent
Paradiso, Amsterdam
21:00
AMMAR 808
Paard, Den Haag
21:00
Degenerate / Distillator / Hallowed Fire
P3, Purmerend
20:00
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Kayzo
Melkweg, Amsterdam
19:30
Charles Esten
Melkweg, Amsterdam
20:00
Thijs Borsten - De Uitdaging 2
Markant Uden, Uden
21:15
Bintangs
Luxor Live, Arnhem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
DeWolff
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Klooster, Woerden
20:00
Rocco Osterman & Band spelen Johnny Cash
Gebr. De Nobel, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
21:00
Ploegendienst (verplaatst)
EKKO, Utrecht
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Videorelease en show JP DeKlerk & band
De Spot, Middelburg
The Dandy Warhols
De Roma, Antwerpen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Clash of the Titans met A_men, Joy Killed the Duke, Marvin Bergh en Ta
dB's, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Eerie Wanda
Cinetol, Amsterdam
20:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch