Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:00
Paard
Den Haag
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Amer
Amen
Dizzy
Rotterdam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:30
Gigant
Apeldoorn
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
14:45
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
15:00
BREStheater
Brielle
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
Café d’Oranjeboom
Velp
15:30
Huistheater De Steenakker
Haps
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Cultuurschuur
Monster
16:15
Zaantheater
Zaandam
16:15
De Flux
Zaandam
18:30
Baroeg
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
19:30
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Roma
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
La Madeleine
Brussel
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Ahoy
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
21:00
Podium 't Beest
Goes
22:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
De Kleine Komedie
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater het Hof
Arnhem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Mezz
Breda
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Leidse Schouwburg
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Harderwijk
Harderwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Theater De Veste
Delft
De Harmonie
Leeuwarden
Junushoff Theater
Wageningen
De Nieuwe Kolk
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater aan de Schie
Schiedam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater PePijn
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Odeon
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Posttheater
Arnhem
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Sneek
Sneek
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DeLaMar
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 19 januari 2019
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
23:00
Mr Scruff
Paard, Den Haag
23:00
Rewind
Podium Victorie, Alkmaar
zondag 20 januari 2019
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Het Veur Theater, Leidschendam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wille & the Bandits
De Amer, Amen
The Cards
Dizzy, Rotterdam
11:00
Bach klavecimbelconcerten deel I
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:15
Bach klavecimbelconcerten deel II
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:30
Afterslag
Gigant, Apeldoorn
14:30
Tobermore
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
14:45
Bach klavecimbelconcerten deel III
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
15:00
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
BREStheater, Brielle
15:00
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
van Beresteyn, Veendam
15:00
The Wieners
Café d’Oranjeboom, Velp
15:30
Nol Havens
Huistheater De Steenakker, Haps
16:00
Frans Pollux
De Maaspoort, Venlo
16:00
KOZZELTOV
Cultuurschuur, Monster
16:15
Dayna Kurtz
Zaantheater, Zaandam
16:15
Dayna Kurtz
De Flux, Zaandam
18:30
Grave Digger + Burning Witches
Baroeg, Rotterdam
19:00
Abba Gold
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Hobo Johnson
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jucifer
Little Devil, Tilburg
19:30
Joshua Hyslop
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
19:30
Popkoor in Wonderland
Patronaat, Haarlem
19:30
Árstíðir
Gebr. De Nobel, Leiden
K's Choice
De Roma, Antwerpen
20:00
Rock Legends
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lakshmi - Adem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Powersolo
Paard, Den Haag
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:15
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Echt Gebeurd Gala
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Baloji
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Cory Henry
TivoliVredenburg, Utrecht
maandag 21 januari 2019
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Eleftheria Arvanitaki
La Madeleine, Brussel
Radkey
Paradiso, Amsterdam
20:00
Izaline Calister / Tania Kross / Thijs Borsten - Continental Jam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:30
Cory Henry / Isaiah Sharkey / Taron Lockett
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Parktheater, Eindhoven
21:00
Árstíðir
Podium 't Beest, Goes
22:00
Lorelle Meets The Obsolete
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 22 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Venray, Venray
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater het Hof, Arnhem
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Snow Patrol
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
CURSUS POPGESCHIEDENIS
Paard, Den Haag
20:00
Countdown Café - The Tightropes
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Ali B - Koorts (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Dayna Kurtz
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Adrianne Lenker - Big Thief
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Mevrouw Tamara / Sam & Julia
De Nieuwe Anita, Amsterdam
woensdag 23 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
Kiki Schippers - Waar
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Kleine Willem, Enschede
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Posttheater, Arnhem
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater De Leest, Waalwijk
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk