Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
DNK
Assen
DNK
Assen
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gigant
Apeldoorn
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:00
P60
Amstelveen
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:30
Boothill Saloon
Amersfoort
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
15:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
Boerderij
Zoetermeer
19:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Swanla Theater
Zevenhuizen
The Lux
Zeewolde
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Den Bolder
Waspik
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
ACU
Utrecht
20:15
EKKO
Utrecht
19:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Markant Uden
Uden
21:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
CC De Warandepoort
Tervuren
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
21:00
Grounds
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
18:00
BIRD
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Koloszaal
Raamsdonksveer
C.C. Den Blank
Overijse
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Ledeltheater
Oostburg
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 15 november 2019
20:00
Luka Bloom
Concertgebouw, Brugge
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kennemer Theater, Beverwijk
Belle Perez - Fiesta Perez!
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
The Magic Of Santana
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Onze Henry
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Schaffelaartheater, Barneveld
Sara Kroos - Verte
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
DNK, Assen
Charly Luske - The story of George Michael
DNK, Assen
20:30
Orange Grove
Luxor Live, Arnhem
20:30
New Purple Celebration
Musis, Arnhem
20:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Luxor Live, Arnhem
Lebbis - De Ervaring
Posttheater, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:45
3J'S
Gigant, Apeldoorn
20:30
Mercy John
Gigant, Apeldoorn
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Murkage Dave
Trix, Antwerpen
21:00
Alexandra Stréliski
Tolhuistuin, Amsterdam
Feuerengel
Q-Factory, Amsterdam
20:30
VanWyck
Vondelkerk, Amsterdam
20:30
Low Roar
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Nina June
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Muthspiel & Swallow
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Bluebirds
Tolhuistuin, Amsterdam
Chantals Pyjama Party
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Monomyth
Melkweg, Amsterdam
19:30
Oliver Tree
Melkweg, Amsterdam
19:00
Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:00
Don't Tell Mummy
P60, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:30
22AD / Green Policy
Boothill Saloon, Amersfoort
20:30
Bökkers
Fluor, Amersfoort
20:30
Folk Road Show
Paco Plumtrek, Almelo
Everlast
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Basshaven #09
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
21:30
On The House: Reggae!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 16 november 2019
23:00
Joost van Bellen / Mason / The Rad Pack / Willie Wartaal
Hedon, Zwolle
19:30
The Bluebirds
Hedon, Zwolle
15:00
Wia Buze
Theater Mozaïek, Zuidlaren
Roachford
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Angela Schijf - Kleine Nachtmuziek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Swanla Theater, Zevenhuizen
Enge Buren - BASTA!
The Lux, Zeewolde
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Zaantheater, Zaandam
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Het Klooster, Woerden
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Nederpop All Stars
Munttheater, Weert
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Den Bolder, Waspik
20:30
Lavalu - Midair
Theater Ludens, Voorburg
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Pavlov's Dog
Spirit of 66, Verviers
20:00
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Green Lizard / Rude Boy
Grenswerk, Venlo
20:00
NITS - Nits 2019-2020
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
van Beresteyn, Veendam
20:30
Meet me in Jamaica
ACU, Utrecht
20:15
DOOMSTAD #6: Stake, Komatsu, Gizåh
EKKO, Utrecht
19:00
Smartlappenfestival: Keessie B artiest met een grote B
Hofman, Utrecht
Sara Kroos - Verte
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
New Purple Celebration
Markant Uden, Uden
21:00
The Rocking Drifters
Little Devil, Tilburg
Kim Wilde
013, Tilburg
The Chats
013, Tilburg
20:00
Raymond van het Groenewoud
CC De Warandepoort, Tervuren
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
21:00
Wouter Hamel
Het Bolwerk, Sneek
De Kift - BAL
Theater Sneek, Sneek
Aborted / Entombed AD
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Nikki Lane
De Casino, Sint-Niklaas
21:00
Zuco 103
Grounds, Rotterdam
DeWolff / Golden Earring
Ahoy, Rotterdam
19:00
Farben Lehre + The Analogs
Baroeg, Rotterdam
18:00
BIRDfest
BIRD, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Memphis Maniacs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Eric Vaarzon Morel
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Fureys
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Peter Dons / Wayback
Theater Het Plein, Ridderkerk
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
C.C. De Kei, Reusel
Andre Hazes Jr.
Koloszaal, Raamsdonksveer
Percossa - DOUBLE BILL
C.C. Den Blank, Overijse
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Ledeltheater, Oostburg
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
23:00
Serious Boaters
Doornroosje, Nijmegen
20:30
A Song Journey
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Ilse DeLange
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Bløf
Doornroosje, Nijmegen