Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
C.C. De Kimpel
Bilzen
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Cultura
Ede
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
Theater de Mythe
Goes
De Skâns
Gorredijk
21:00
Vera
Groningen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Theater de Beun
Heiloo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Manifesto
Hoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Fort33
Leusden
20:00
OC De Witte Merel
Lint
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
donderdag 24 januari 2019
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 25 januari 2019
20:30
Gorefunest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:30
This Is Jackson - Thriller
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
Therapy?
Fluor, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
20:30
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Rejoicer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pigalle 44 & The Rosenbergs
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Liam Finn / Neil Finn
Paradiso, Amsterdam
20:15
Koor FeniX
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Free Cake For Every Creature
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Juanito Makandé
Q-Factory, Amsterdam
Durand Jones & the Indications / Sea Moya
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Alain Clark
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Zoot Woman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amy Shark
Bitterzoet, Amsterdam
Years & Years
AFAS Live, Amsterdam
19:30
J.S. Ondara
Paradiso, Amsterdam
18:30
Eleftheria Arvanitaki
Melkweg, Amsterdam
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Orpheus, Apeldoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Zalencentrum de Treemter, Balk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Punkrock Riot: White Russian Records edition
Mezz, Breda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
20:00
Khruangbin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
20:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:00
Banner
Paard, Den Haag
19:30
Joost
Paard, Den Haag
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater RhederArt, Dieren
20:00
The Sore Losers
Bibelot, Dordrecht
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
00:00
Clean Pete - Afblijven
Cultura, Ede
21:30
Cannonball Cletus & Spitlip @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Spitfire (BE)
Altstadt, Eindhoven
Pussy Riot
Effenaar, Eindhoven
20:15
Alison Moyet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
BillyBio
Dynamo, Eindhoven
20:00
Vive La Fête
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Habitants
Alter Schlachthof, Eupen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
21:00
Meindert Talma
Vera, Groningen
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Knight of the Guitar II
Patronaat, Haarlem
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Cry / Jiri11
Nieuwe Nor, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Beun, Heiloo
22:00
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
Jan Beuving - Rotatie
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Lakshmi - Adem
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
The Black Fall
Metropool, Hengelo
20:00
K's Choice
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Manifesto, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
20:45
Feral Tides
Neushoorn, Leeuwarden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
19:00
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Daisy Correia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
De Grote Prijs van Leusden - voorronde
Fort33, Leusden
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
OC De Witte Merel, Lint
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen