Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ahoy
Rotterdam
20:00
Alter Schlachthof
Eupen
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kimpel
Bilzen
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:30
Chassé Theater
Breda
19:00
CHV Noordkade
Veghel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Cultura
Ede
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
De Boodschap
Rijen
De Harmonie
Leeuwarden
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Pul
Uden
De Skâns
Gorredijk
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Zwaan
Uitgeest
DeLaMar
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:00
Fort33
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
20:30
Grenswerk
Venlo
21:00
Grounds
Rotterdam
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Het Kielzog
Hoogezand
Het Musiater
Zevenaar
00:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
21:00
Kerk van de Evangelische Broedergemeente
Zeist
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Mezz
Breda
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
OC De Witte Merel
Lint
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
19:30
P3
Purmerend
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
donderdag 24 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 25 januari 2019
Years & Years
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Agnietenhof, Tiel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Daisy Correia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Habitants
Alter Schlachthof, Eupen
Spitfire (BE)
Altstadt, Eindhoven
20:00
Khruangbin
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
The Sore Losers
Bibelot, Dordrecht
20:30
Pigalle 44 & The Rosenbergs
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jack Broadbent
BIRD, Rotterdam
20:00
Amy Shark
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:15
Lakshmi - Adem
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. De Kimpel, Bilzen
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
19:00
Nacht van de Noordkade
CHV Noordkade, Veghel
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Clean Pete - Afblijven
Cultura, Ede
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
Johan Goossens - Vlam
De Boodschap, Rijen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Jonna Fraser
De Pul, Uden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Skâns, Gorredijk
20:15
Koor FeniX
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
TenTemPiés
Doornroosje, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
BillyBio
Dynamo, Eindhoven
Pussy Riot
Effenaar, Eindhoven
Alcuna Wilds (EP release)
EKKO, Utrecht
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
Therapy?
Fluor, Amersfoort
20:00
De Grote Prijs van Leusden - voorronde
Fort33, Leusden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:30
DeWolff
Grenswerk, Venlo
21:00
AMMAR 808
Grounds, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Boef
Hedon, Zwolle
20:00
Hedon Zwaar Presents: Voorronde Metal Battle Overijssel
Hedon, Zwolle
21:00
Professor Nomad Sessions Tribute to David Bowie
Het Bolwerk, Sneek
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Kielzog, Hoogezand
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Het Musiater, Zevenaar
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
21:00
Dayna Kurtz
Kerk van de Evangelische Broedergemeente, Zeist
20:00
Alain Clark
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
19:00
BlackRitual1: Cultus + Dystopia + Soul Dissolution (B) + Verval
Little Devil, Tilburg
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Manifesto, Hoorn
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
18:30
Eleftheria Arvanitaki
Melkweg, Amsterdam
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Black Fall
Metropool, Hengelo
20:00
Vive La Fête
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Punkrock Riot: White Russian Records edition
Mezz, Breda
22:00
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Alison Moyet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:45
Feral Tides
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Cry / Jiri11
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
OC De Witte Merel, Lint
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Orpheus, Apeldoorn
19:30
Geano Vayn / Jay Junior - FRIS
P3, Purmerend
20:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:00
Banner
Paard, Den Haag
19:30
Joost
Paard, Den Haag
20:30
Liam Finn / Neil Finn
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zoot Woman
Paradiso, Amsterdam
19:30
J.S. Ondara
Paradiso, Amsterdam
20:00
Knight of the Guitar II
Patronaat, Haarlem
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
This Is Jackson - Thriller
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Posthuis Theater, Heerenveen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem