Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Ahoy
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:15
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
21:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultuurschuur
Monster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
P3
Purmerend
woensdag 23 januari 2019
20:00
De Medammecour on tour
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Freek de Jonge - De Suppoost
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Ledeltheater, Oostburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
19:00
BillyBio + Cutthroat LA @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven
Markant Uden, Uden
20:30
The Sore Losers
EKKO, Utrecht
20:00
The Intimate Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Rudimental
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Zaantheater, Zaandam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
donderdag 24 januari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
DeWolff
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
BillyBio (Biohazard) + Cutthroat LA
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Eerie Wanda
Cinetol, Amsterdam
20:30
Alex Simu Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kayzo
Melkweg, Amsterdam
20:00
Youngr
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Boef
Paradiso, Amsterdam
19:30
Charles Esten
Melkweg, Amsterdam
19:00
Jack Broadbent
Paradiso, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Dandy Warhols
De Roma, Antwerpen
20:00
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
21:15
Bintangs
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Rudimental
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Molenberg, Delfzijl
21:00
AMMAR 808
Paard, Den Haag
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
20:00
K's Choice
Theater de Kampanje, Den Helder
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
19:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Spidergawd
Vera, Groningen
20:30
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Simplon, Groningen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:00
De Kift
Patronaat, Haarlem
Alex Roeka - En toen ineens
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rocco Osterman & Band spelen Johnny Cash
Gebr. De Nobel, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Videorelease en show JP DeKlerk & band
De Spot, Middelburg
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Lakshmi - Adem
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Degenerate / Distillator / Hallowed Fire
P3, Purmerend