Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theaterhotel Almelo
Almelo
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
013
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Cinetol
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Cultuurschuur
Monster
20:00
dB's
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
De Roma
Antwerpen
20:30
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Effenaar
Eindhoven
21:00
EKKO
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
21:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
P3
Purmerend
21:00
Paard
Den Haag
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
19:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Roodkapje
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Simplon
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
woensdag 23 januari 2019
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashley Monroe
Sugar Factory, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Theater aan de Schie, Schiedam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater de Koornbeurs, Franeker
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Stoep, Spijkenisse
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater De Veste, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Koorts
Theater Harderwijk, Harderwijk
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater PePijn, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Sneek, Sneek
Arie & Silvester - Wie?!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
The Intimate Sessions
TivoliVredenburg, Utrecht
Rudimental
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Niklas Paschburg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Mike Yung
Tolhuistuin, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 januari 2019
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Rudimental
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Alex Simu Quintet
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
20:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Eerie Wanda
Cinetol, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
20:00
Clash of the Titans met A_men, Joy Killed the Duke, Marvin Bergh en Ta
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Molenberg, Delfzijl
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
The Dandy Warhols
De Roma, Antwerpen
20:30
Videorelease en show JP DeKlerk & band
De Spot, Middelburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
21:00
Ploegendienst (verplaatst)
EKKO, Utrecht
Arie & Silvester - Wie?!
Flint, Amersfoort
20:00
Rocco Osterman & Band spelen Johnny Cash
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Klooster, Woerden
20:00
DeWolff
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:00
Didier Super
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
21:15
Bintangs
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thijs Borsten - De Uitdaging 2
Markant Uden, Uden
20:00
Kayzo
Melkweg, Amsterdam
19:30
Charles Esten
Melkweg, Amsterdam
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Degenerate / Distillator / Hallowed Fire
P3, Purmerend
21:00
AMMAR 808
Paard, Den Haag
19:30
Boef
Paradiso, Amsterdam
19:00
Jack Broadbent
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
19:00
De Kift
Patronaat, Haarlem
Alex Roeka - En toen ineens
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
20:30
BillyBio (Biohazard) + Cutthroat LA
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Free Cake For Every Creature
Roodkapje, Rotterdam
Zoot Woman
Rotown, Rotterdam
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Simplon, Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Lakshmi - Adem
Stadstheater de Bond, Oldenzaal