Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Gigant
Apeldoorn
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
EKKO
Utrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Fluor
Amersfoort
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Mezz
Breda
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Altstadt
Eindhoven
21:00
Vera
Groningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Kerk van de Evangelische Broedergemeente
Zeist
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:30
Q-Factory
Amsterdam
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Junushoff Theater
Wageningen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
van Beresteyn
Veendam
Hoftheater
Raalte
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Drommedaris
Enkhuizen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kattendans
Bergeijk
BREStheater
Brielle
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
Veluvine
Nunspeet
Schaffelaartheater
Barneveld
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Diligentia
Den Haag
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
C.C. Het Gasthuis
Aarschot
DeMess
Naarden
Theater PePijn
Den Haag
De Maagd
Bergen op Zoom
DeLaMar
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Arto Theater
Schoonhoven
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Orpheus
Apeldoorn
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
PopEi
Eindhoven
15:30
Iduna
Drachten
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
De Duif
Amsterdam
19:00
De Prael Houthavens
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
Patronaat
Haarlem
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Paard
Den Haag
20:00
Effenaar
Eindhoven
vrijdag 25 januari 2019
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Lakshmi - Adem
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Katinka Polderman
De Maaspoort, Venlo
20:15
Koor FeniX
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Boef
Hedon, Zwolle
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:30
This Is Jackson - Thriller
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
DeWolff
Grenswerk, Venlo
20:30
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pussy Riot
Effenaar, Eindhoven
20:30
Liam Finn / Neil Finn
Paradiso, Amsterdam
20:30
Pigalle 44 & The Rosenbergs
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Paul de Munnik
Cpunt Theater, Hoofddorp
Alcuna Wilds (EP release)
EKKO, Utrecht
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Chassé Theater, Breda
Therapy?
Fluor, Amersfoort
20:30
Jack Broadbent
BIRD, Rotterdam
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Gorefunest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Punkrock Riot: White Russian Records edition
Mezz, Breda
20:30
Pizza Knife
Paard, Den Haag
20:30
Daisy Correia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:45
Feral Tides
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Cry / Jiri11
Nieuwe Nor, Heerlen
Spitfire (BE)
Altstadt, Eindhoven
21:00
Meindert Talma
Vera, Groningen
21:00
Maurice van Hoek
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
AMMAR 808
Grounds, Rotterdam
21:00
Dayna Kurtz
Kerk van de Evangelische Broedergemeente, Zeist
21:00
Professor Nomad Sessions Tribute to David Bowie
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Manifesto, Hoorn
21:00
Jick Munro & The Amazing Laserbeams
Xinix, Nieuwendijk
21:30
Rejoicer
Q-Factory, Amsterdam
21:30
Cannonball Cletus & Spitlip @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
22:00
LIVE: Def Americans
Muziekcafé Helmond, Helmond
zaterdag 26 januari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Junushoff Theater, Wageningen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Hoftheater, Raalte
Karin Bloemen - Souvenirs
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martijn Koning - Koning van de dieren
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Drommedaris, Enkhuizen
Anne-Marie Jung - Ram
De Harmonie, Leeuwarden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Bouwkunde, Deventer
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Kattendans, Bergeijk
Ronald Snijders - Groot Succes 2
BREStheater, Brielle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Singer Theater, Laren
Louise Korthals - Alles is er
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Highlights
Theater De Veste, Delft
Jordyn Mallory / Rachel Kramer
Veluvine, Nunspeet
Rayen Panday - Fenomeen
Schaffelaartheater, Barneveld
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
René van Meurs - Ik beloof niks
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Fulcotheater, IJsselstein
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater de Purmaryn, Purmerend
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Agnietenhof, Tiel
Stefano Keizers - Erg Heel
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Het Gasthuis, Aarschot
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
DeMess, Naarden
Nathalie Baartman - Breek
Theater PePijn, Den Haag
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Maagd, Bergen op Zoom
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Schaffelaartheater, Barneveld
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Arto Theater, Schoonhoven
William Boeva - Reset
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
Orpheus, Apeldoorn
14:30
Footprints
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Festival Rauwkost: (7 Lokaties in de spoorzone)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Anna Verhoeven / Backyard Giants / Harvest Moon (Son) / Puk van Hout /
PopEi, Eindhoven
15:30
Drachten Deathfest 2019
Iduna, Drachten
19:00
Tina Turner Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
De Heideroosjes
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Muddy Waters Tribute Band
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Jim James solo of My Morning Jacket
De Duif, Amsterdam
19:00
Jack Molton Distortion
De Prael Houthavens, Amsterdam
19:00
BlackRitual2: Deitus (UK) + Funeral Throne (UK) + Gotmoor + Noctambuli
Little Devil, Tilburg
19:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
De Raad van Toezicht
Paard, Den Haag
DeWolff
Patronaat, Haarlem
19:30
Draconian / Harakiri For The Sky / Sojourner
Baroeg, Rotterdam
20:00
Meervaart Studio Comedy Café #36
Meervaart, Amsterdam
20:00
Physical Graffiti
Mezz, Breda
20:00
K's Choice
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
A Bowie Celebration: The David Bowie Alumni Tour
De Oosterpoort, Groningen
Alison Moyet
Paard, Den Haag
20:00
Navarone
Effenaar, Eindhoven