Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Vorstin
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Paradiso
Amsterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
013
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Botanique
Brussel
21:00
Podium heino
Heino
20:00
Flora Theater
Delft
20:00
La Madeleine
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Trix
Antwerpen
Deventer Schouwburg
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:00
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
20:30
Paradiso
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Stathe
Utrecht
Het Parochiehuis
Delden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Cultura
Ede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Drommedaris
Enkhuizen
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:30
Vera
Groningen
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
dinsdag 19 november 2019
20:30
Beverly Glenn-Copeland
TivoliVredenburg, Utrecht
Cancer Bats / Comeback Kid / Sick Of It All
Effenaar, Eindhoven
20:00
Casey Hensley
Spirit of 66, Verviers
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Fink
De Roma, Antwerpen
20:30
Guy Davis
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:30
Hehobros - Hehobros on tour
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Maaike Ouboter
Theater de Schalm, Veldhoven
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
19:45
Matt Simons
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Mdou Moctar
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:00
Noah Kahan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Theater Kerkrade, Kerkrade
Rival Sons
013, Tilburg
Sigrid
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Stick Figure
Melkweg, Amsterdam
21:00
Surf Curse | V11
V11, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Temples
Botanique, Brussel
21:00
The Doors (tribute)
Podium heino, Heino
20:00
The Fureys
Flora Theater, Delft
20:00
Trois Cafés Gourmands
La Madeleine, Brussel
Vampire Weekend
AFAS Live, Amsterdam
Volbeat
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Wives
Cinetol, Amsterdam
woensdag 20 november 2019
21:00
Aafke Romeijn
Paard, Den Haag
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Baroness
Trix, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cab Calloway (Jump 'n Jive Plays) A Tribute to Cab Calloway
Hedon, Zwolle
20:15
Cesar Zuiderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Charly Luske - The story of George Michael
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Christophe Maé
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Clean Pete - Afblijven
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Colin Blunstone
De Bosuil, Weert
20:15
Daan Boom - De Eerste
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Ins Blau, Leiden
De Patrizanen - Het leven an sich
Markant Uden, Uden
20:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Drahla
ACU, Utrecht
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
De Meerpaal, Dronten
20:30
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
19:00
Fieh
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Fulco
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Future of Jazz by BNP Paribas - Metropole Orkest invites Cory Wong (Vu
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Giggs
Melkweg, Amsterdam
Halestorm
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Henk Poort en de Helden
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Aan de Slinger, Houten
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jo Goes Hunting
Cinetol, Amsterdam
20:00
Joy Crookes
Paradiso, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
Kita Menari
Melkweg, Amsterdam
20:00
Laïs
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Grote Kerk Enschede, Enschede
20:30
Mac DeMarco
Paradiso, Amsterdam
00:00
Mart Hillen In Concert
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Mathilde Santing
Perron-3, Rosmalen
20:00
MONTBLANC & FREA
Stathe, Utrecht
Nathalie Baartman - Breek
Het Parochiehuis, Delden
19:30
Noyz Narcos
Melkweg, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Wilminktheater, Enschede
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Chassé Theater, Breda
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Rob de Nijs
Cultura, Ede
20:00
Rotting Out
Bibelot, Dordrecht
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Sigrid
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
South African Road Trip - Good Hope - Swingende Zuid-Afrikaanse muziek
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Stef Bos - RUIMTE
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Drommedaris, Enkhuizen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:30
Tallawit Timbouctou
Vera, Groningen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Kom, Nieuwegein