Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kulturhus Irene
Notter
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Luxor Live
Arnhem
Manifesto
Hoorn
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P3
Purmerend
21:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
Podium Victorie
Alkmaar
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
21:00
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
19:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Statenzaal
Zwolle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:00
TAC
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Carrousel
Ommen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Time Out
Gemert
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Veluvine
Nunspeet
21:00
Vorstin
Hilversum
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
vrijdag 22 november 2019
Nathalie Baartman - Breek
Kulturhus Irene, Notter
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Ben Williams & Sound Effect
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Live at LOLA: Electric Hollers + Billy & the Bobcats
LOLA050, Groningen
20:00
Underworld
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Ina Forsman
Luxor Live, Arnhem
Nashville Now (met o.a. Pieternel & Judy Blank)
Manifesto, Hoorn
20:30
The Dutch Eagles
Markant Uden, Uden
20:15
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
Meervaart, Amsterdam
23:30
The APX
Melkweg, Amsterdam
20:00
Vancouver Sleep Clinic
Melkweg, Amsterdam
19:30
Droeloe
Melkweg, Amsterdam
22:00
Fahrenheit / Indigo
Merleyn, Nijmegen
21:00
Jim Bob
Metropool, Hengelo
Colin Blunstone
Metropool, Hengelo
Zuco 103
Mezz, Breda
Indian Askin
Mezz, Breda
20:15
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Munttheater, Weert
20:00
Ilse DeLange
Musis, Arnhem
20:00
Stef Kamil Carlens
Muziekgieterij, Maastricht
21:30
Dordtse Helden: Hank's Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Neushoorn, Leeuwarden
Najib Amhali - Waar was ik?
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Nieuwe Nor, Heerlen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Skerryvore
P3, Purmerend
21:00
Eek-A-Mouse
P60, Amstelveen
Kim Wilde
Paard, Den Haag
22:00
Cho
Paradiso, Amsterdam
Radical Face
Paradiso, Amsterdam
19:30
Daniel Busser
Paradiso, Amsterdam
20:30
Guy Davis
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
19:30
Soft Kill
Patronaat, Haarlem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:45
Stones Sessions
Podium Victorie, Alkmaar
Alien Ant Farm / P.O.D.
Podium Victorie, Alkmaar
19:00
Baskar
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Posttheater, Arnhem
20:30
Anuar - EERLIJK
Rietveld Theater, Delft
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Dire Straits Experience
Rockhal, Esch zur Alzette
21:00
Roxeanne Hazes
Rotown, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Scheldetheater, Terneuzen
De Kift - BAL
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
South African Roadtrip
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Schouwburg Lochem, Lochem
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Blu / Exile
Simplon, Groningen
20:00
Blu & Exile
Simplon, Groningen
20:00
Jo Goes Hunting
Simplon, Groningen
21:00
Orange Grove
So What!, Gouda
20:30
Marley's Ghost
Spirit of 66, Verviers
19:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jacco Wynia
Statenzaal, Zwolle
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:00
De Lorians / Naujawan Baider / Umut Adan
TAC, Eindhoven
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater Carrousel, Ommen
Lebbis - De Ervaring
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
De Patrizanen - Het leven an sich
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Sara Kroos - Verte
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Theater De Leest, Waalwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Daan Boom - De Eerste
Theater De Omval, Diemen
20:30
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Theater de Speeldoos, Baarn
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater de Stoep, Spijkenisse
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater De Tuin, Leusden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater Idea, Soest
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Theater Zinin, Nijverdal
Andre Hazes Jr.
Time Out, Gemert
21:00
Kika Sprangers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Hillbilly Moonshiners
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nielson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kronos Quartet
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Marc Rebillet
Trix, Antwerpen
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Veluvine, Nunspeet
21:00
The Magic Of Santana
Vorstin, Hilversum
21:30
On The House: Indie!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Bossche Band Battle Finale
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch