Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bibelot
Dordrecht
00:00
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Effenaar
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Hedon
Zwolle
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
Corneel
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
00:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
22:00
Odeon
Alkmaar
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
De Spot
Middelburg
Posttheater
Arnhem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Musis
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
Bibelot
Dordrecht
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Paard
Den Haag
20:00
Bootstraat
Hasselt
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
G.C. De Wildeman
Herent
Posttheater
Arnhem
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Sint-Pietersbandenkerk
Erpe-Mere
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Annabel
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:45
Gigant
Apeldoorn
20:30
Vera
Groningen
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Chassé Theater
Breda
20:00
De Helling
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
17:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
vrijdag 01 februari 2019
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:30
On the House: Foxlane + Exit Bloom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
OMG / Skeftum
Bibelot, Dordrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mother's Finest
Metropool Enschede, Enschede
Monster Magnet
Effenaar, Eindhoven
21:00
Mocromaniac / S10 / Manibaby
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
metal battle Noord Brabant: Freeloader + Revölvo + Changing Tides + Sh
Little Devil, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Massive Attack
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Vorstin, Hilversum
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Magnacult / Onegodless
Poppodium Volt, Sittard
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Maaike Ouboter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
21:00
Live at LOLA: Joy Killed The Duke + Pagan Drive
LOLA050, Groningen
20:30
Legends of Rock: Tribute Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Lakshmi - Adem
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
KUENTA / Umoja
Patronaat, Haarlem
20:30
Knight of the Guitar II
Hedon, Zwolle
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
20:00
Kayak
Corneel, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
KALULU / Vrou.ka
Paard, Den Haag
20:00
K's Choice
013, Tilburg
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Joost
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joep Pelt
Mezz, Breda
20:30
Jodymoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw & guests
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat + Support
Willemeen, Arnhem
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
20:15
James Oesi Group
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
22:00
Jack Molton Distortion
Odeon, Alkmaar
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Henry van Loon - Onze Henry
Zaantheater, Zaandam
20:00
Harrie Jekkers & Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
De Maaspoort, Venlo
20:00
Guns 2 roses
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Gregory Page
De Spot, Middelburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Posttheater, Arnhem
Gilbert O'Sullivan
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
De Speeldoos, Vught
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
De Meerpaal, Dronten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Erik Dijkstra / Frank Evenblij - Bureau Sport in het theater
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric Vaarzon Morel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Edsilia Rombley
Musis, Arnhem
21:00
E1 Ten: The Love funk
Hedon, Zwolle
Dry Riverbed Trio
Bibelot, Dordrecht
Downriver Deadman Go / The Fire Harvest
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
DeWolff
Paard, Den Haag
20:00
De Staat
Bootstraat, Hasselt
De Partizanen - Het leven an sich
Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater Hof 88, Almelo
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Dayna Kurtz
G.C. De Wildeman, Herent
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:15
Corrie v Binsbergen/Toon Tellegen en het Wisselend Toonkwintet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Chelsea Cutler
Melkweg, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Sint-Pietersbandenkerk, Erpe-Mere
20:00
British Invasion
Muziekgieterij, Maastricht
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Bokoesam
BIRD, Rotterdam
20:00
Boef
Annabel, Rotterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
Bertolf - Soelaas
TivoliVredenburg, Utrecht
22:15
Ben Salter (aus)
CHV Noordkade, Veghel
20:45
Beautiful Strangers
Gigant, Apeldoorn
20:30
Autumn
Vera, Groningen
20:30
Aron Elstak - Kijkt u even mee?
Theater 't Pand, Gorinchem
Arie & Silvester - Wie?!
Chassé Theater, Breda
20:00
Ares
De Helling, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Veluvine, Nunspeet
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
17:30
Andy Jenkins / Caamp
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
André-Philippe Gagnon
Koninklijk Circus, Brussel