Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Leest
Waalwijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:00
Effenaar
Eindhoven
Paard
Den Haag
18:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Arto Theater
Schoonhoven
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
Scheldetheater
Terneuzen
Luxor Live
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Dynamo
Eindhoven
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Sugar Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Spant!
Bussum
21:00
Altstadt
Eindhoven
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Paradiso
Amsterdam
20:00
Xinix
Nieuwendijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Kennemer Theater
Beverwijk
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Reggehof
Goor
Agnietenhof
Tiel
19:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Grenswerk
Venlo
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Bibelot
Dordrecht
00:00
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Effenaar
Eindhoven
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Vorstin
Hilversum
00:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Hedon
Zwolle
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Figi Theater
Zeist
20:00
Corneel
Lelystad
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
20:00
013
Tilburg
00:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Mezz
Breda
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
donderdag 31 januari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
vrijdag 01 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:00
Wolfendale
Effenaar, Eindhoven
Winne
Paard, Den Haag
18:30
Willie Watson, Mitch Rivers at OIABM x Sugar Mountain
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Welcome To Night Vale
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Two and a half Girl
Paradiso, Amsterdam
20:00
triple Bday Bash w/ Gizåh, Porte Violette & Arson
dB's, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Arto Theater, Schoonhoven
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Kattendans, Bergeijk
Thomas Acda - Motel
Scheldetheater, Terneuzen
This Is Jackson - Thriller
Luxor Live, Arnhem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
The Wonder Years
Dynamo, Eindhoven
The Sore Losers
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater De Veste, Delft
21:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Rotown, Rotterdam
20:30
The Fortunate Sons
Metropool, Hengelo
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
The Bony King Of Nowhere
Sugar Factory, Amsterdam
The Bony King Of Nowhere
Q-Factory, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Neushoorn, Leeuwarden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sniper
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Spant!, Bussum
21:00
Scram C Baby
Altstadt, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Posthuis Theater, Heerenveen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Royal Republic
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze
Xinix, Nieuwendijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schaffelaartheater, Barneveld
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Romy Monteiro
Kennemer Theater, Beverwijk
00:00
RIDE: Stefflon Don
Paradiso, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
De Reggehof, Goor
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Agnietenhof, Tiel
19:00
Remember Phil & Gary
Gelderlandfabriek, Culemborg
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Dok6, Panningen
20:30
Physical Graffiti
Grenswerk, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter de Graef & Lottie Hellingman - Twee zielen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Paul de Munnik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maaspoort, Venlo
20:30
On the House: Foxlane + Exit Bloom
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
OMG / Skeftum
Bibelot, Dordrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
van Beresteyn, Veendam
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theaterpand Weesp, Weesp
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Murth Mossel - Pauwer!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mother's Finest
Metropool Enschede, Enschede
Monster Magnet
Effenaar, Eindhoven
21:00
Mocromaniac / S10 / Manibaby
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:00
metal battle Noord Brabant: Freeloader + Revölvo + Changing Tides + Sh
Little Devil, Tilburg
20:15
Max van den Burg - Paasbest
C.C. De Pas, Heesch
Matroesjka - Brainwash
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Massive Attack
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Vorstin, Hilversum
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Magnacult / Onegodless
Poppodium Volt, Sittard
Maartje & Kine - Vibrato
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Maaike Ouboter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
21:00
Live at LOLA: Joy Killed The Duke + Pagan Drive
LOLA050, Groningen
20:30
Legends of Rock: Tribute Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Lakshmi - Adem
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
KUENTA / Umoja
Patronaat, Haarlem
20:30
Knight of the Guitar II
Hedon, Zwolle
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Figi Theater, Zeist
20:00
Kayak
Corneel, Lelystad
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
21:00
Karaoke with LIVE BAND YouTry @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
20:30
KALULU / Vrou.ka
Paard, Den Haag
20:00
K's Choice
013, Tilburg
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
Joost
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Joep Pelt
Mezz, Breda
20:30
Jodymoon
Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Troosten
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw & guests
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jaya The Cat + Support
Willemeen, Arnhem