Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
V11
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De hoogte
Winsum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Theater Idea
Soest
20:15
De Meerpaal
Dronten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Iduna
Drachten
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Het Klooster
Woerden
23:00
Vera
Groningen
Diligentia
Den Haag
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Hedon
Zwolle
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Mezz
Breda
20:00
Skatecafe
Amsterdam
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
N.H. Kerk
Heino
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
18:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Gigant
Apeldoorn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Singer Theater
Laren
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Dok6
Panningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Theater RhederArt
Dieren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Trix
Antwerpen
19:00
De Bosuil
Weert
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Wolbodo
Delft
13:30
Hedon
Zwolle
Bon theater
Medemblik
20:00
Paard
Den Haag
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schuur
Zevenbergen
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
De Harmonie
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
De Speeldoos
Vught
Melkweg
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
De Pit
Terneuzen
14:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
PopEi
Eindhoven
zaterdag 02 februari 2019
21:00
Ian Sweet
V11, Rotterdam
Ilse DeLange
Ziggo Dome, Amsterdam
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
Jelle Amersfoort
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jeroen van Merwijk - Lucky
De hoogte, Winsum
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joe Sumner / Okke Punt
Podium Victorie, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
Theater Idea, Soest
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Meerpaal, Dronten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
K's Choice
TivoliVredenburg, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Kayak
Iduna, Drachten
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Kieran Goss - FOLK
Q-Factory, Amsterdam
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Knight of the Guitar II
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Kris Berry / Minyeshu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Het Klooster, Woerden
23:00
LOFT 4 YEARS
Vera, Groningen
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
23:00
Luuk van Dijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
LUX FT. DJ PRIME / DJ FLAVA
Hedon, Zwolle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Magnacult
Mezz, Breda
20:00
Marc Rebillet
Skatecafe, Amsterdam
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater Carrousel, Ommen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Massive Attack
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Matoma
Tolhuistuin, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Mirage
N.H. Kerk, Heino
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
20:00
Nederlands Blazers Ensemble: Symmetries
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
18:30
Ooostblok
Melkweg, Amsterdam
13:00
Open Club Day
Gigant, Apeldoorn
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Paul de Munnik
Singer Theater, Laren
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Dok6, Panningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Physical Graffiti
Manifesto, Hoorn
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pink Project
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Postmen
Trix, Antwerpen
19:00
Remember Phil & Gary
De Bosuil, Weert
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Roland van der Horst - Symphonic Rock Night
Markant Uden, Uden
Romy Monteiro
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Rowwen Heze
Metropool, Hengelo
20:00
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Shary-An
Paard, Den Haag
20:00
Skelektief + improvisatie acts
Wolbodo, Delft
13:30
Sound Of Heaven
Hedon, Zwolle
Stefano Keizers - Erg Heel
Bon theater, Medemblik
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chansons Magnifiques
Paard, Den Haag
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
BIRD, Rotterdam
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Dirty Daddies
Flora Theater Boskoop, Boskoop
21:00
The Fortunate Sons
Bibelot, Dordrecht
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
The Sore Losers
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Tightropes
Simplon, Groningen
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
TivoliVredenburg, Utrecht
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
This Is Jackson's THRILLER
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Thomas Acda
Wilminktheater, Enschede
Thomas Smith - De jaren van verstand
Theater de Schuur, Zevenbergen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
Tineke Schouten - Highlights
Goudse Schouwburg, Gouda
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Harmonie, Leeuwarden
Toontje Lager
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:00
VERS! met oa Cool Quest
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Speeldoos, Vught
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Ænima
De Pit, Terneuzen
zondag 03 februari 2019
14:30
AJSO - The Armed Man
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
Anne van Damme (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven