Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Rietveld Theater
Delft
00:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
19:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadstheater Emmen
Emmen
00:00
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Cafe Het Bolwerk
Enschede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Podium 't Beest
Goes
21:00
So What!
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
23:45
LOLA050
Groningen
21:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cafe Bluff
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Zalen Schaaf
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Spot
Middelburg
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater de Kom
Nieuwegein
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
BaronTheater
Opende
Groene Engel
Oss
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
P3
Purmerend
Hoftheater
Raalte
00:00
Hoftheater
Raalte
21:30
V11
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
00:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
00:00
De Domijnen
Sittard
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agnietenhof
Tiel
22:00
Café Peanuts
Tilburg
vrijdag 29 november 2019
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Alkaloid
Paard, Den Haag
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Peter Heerschop
Diligentia, Den Haag
20:00
REC.
De Nieuwe Kerk, Den Haag
19:30
Kraak & Smaak
Paard, Den Haag
19:30
J WARD BREW
Paard, Den Haag
19:00
Europalia: Lucian Ban & Mat Maneri – Oedipe Redux / Alex Simu Quintet
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Deventer Schouwburg, Deventer
21:30
Dordtse Helden: Drums drums drums!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
O'G3NE
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Yentl en de Boer - Lacrimosa
Cultura, Ede
21:00
Nashville Now
Altstadt, Eindhoven
20:15
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
Frank Blueka
Stadstheater Emmen, Emmen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Motorjesus / Mustasch
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Lasses
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Cafe Het Bolwerk, Enschede
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Karin Bruers - Love is Wonderful!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Monomyth
Podium 't Beest, Goes
21:00
The Tambles
So What!, Gouda
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
23:45
Club Maca & Roni: Bob Kliphuis: all night long
LOLA050, Groningen
21:00
The GoToBeds
Vera, Groningen
Snelle
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Eilen Jewell
Patronaat, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Von Mollestein
Cafe Bluff, Heerlen
20:00
Danny Vera
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
C.C. De Pas, Heesch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Davina Michelle Skyward Clubtour
Metropool, Hengelo
20:00
The Perfect Tool + The Last Supper
Vorstin, Hilversum
20:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Kulturhus Holten, Holten
00:00
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Het Kielzog, Hoogezand
Beperkt Houdbaar - De Première
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:15
Ilse DeLange
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Cheap Thrills - A tribute to Frank Zappa
Manifesto, Hoorn
Hehobros
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Dennis van Aarssen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vandenberg's Moonkings
Zalen Schaaf, Leeuwarden
19:30
Memphis Maniacs
Gebr. De Nobel, Leiden
Lebbis - De Ervaring
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Charly Luske Sings George Michael
Corneel, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Axelle Red
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Koningshof, Maassluis
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Spot, Middelburg
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
C.C. Myllesweerd, Mill
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kom, Nieuwegein
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Henk Poort en de Helden
De Muze, Noordwijk
20:00
Jacob Spoelstra
CulturA & Zo, Nootdorp
20:15
Enge Buren - BASTA!
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
BaronTheater, Opende
Inferum
Groene Engel, Oss
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Vannsteim
P3, Purmerend
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Hoftheater, Raalte
00:00
Mart Hillen In Concert
Hoftheater, Raalte
21:30
Trudy and the Romance + GENTS
V11, Rotterdam
21:00
Moonlight Benjamin
Grounds, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
The Mauskovic Dance Band
BIRD, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Cameretten Festival (halve finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Waylon - Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater 't Onderdak, Sassenheim
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
De Domijnen, Sittard
20:15
Nederpop All Stars
Theater Sneek, Sneek
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Urbanus
Theater de Stoep, Spijkenisse
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Onze Henry
De Meenthe, Steenwijk
South African Roadtrip
Agnietenhof, Tiel
00:00
Theo Nijland - En de rest is onzin
Agnietenhof, Tiel
22:00
Kizzy
Café Peanuts, Tilburg