Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Gildehuis
Lobith
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
N.H. Kerk
Heino
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
StudioGonz
Gouda
21:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Dynamo
Eindhoven
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:15
P3
Purmerend
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
23:00
Hedon
Zwolle
23:00
Luxor Live
Arnhem
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
De Spot
Middelburg
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
't Rozenknopje
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
14:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Podium 10
Bladel
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Podium Gorter
Balk
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Paard
Den Haag
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
16:00
Oostblok
Amsterdam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
New Orleans Jazz Café
Groningen
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Roma
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Kavka
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Effenaar
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Vera
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Concordia
Enschede
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
zaterdag 02 februari 2019
20:30
Go March / Laplander
Door, Dordrecht
20:30
Die Cappuccinos
Gildehuis, Lobith
20:30
Check 1-2-3: HOWRAH e.a.
EKKO, Utrecht
21:00
Knight of the Guitar II
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Fortunate Sons
Bibelot, Dordrecht
21:00
Mirage
N.H. Kerk, Heino
21:00
Navarone
Metropool, Hengelo
21:00
Ian Sweet
V11, Rotterdam
21:00
Boogie Beasts
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Back to Blondie
StudioGonz, Gouda
21:00
Abba Fever
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Fait la Force
Dynamo, Eindhoven
21:00
FATG
Paradiso, Amsterdam
21:00
Franky Flame (UK) + Complaint
Little Devil, Tilburg
21:15
De Kift
P3, Purmerend
22:00
Dance the Night Away with Sceptical C @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
23:00
Luuk van Dijk
ECI Cultuurfabriek, Roermond
23:00
LUX FT. DJ PRIME / DJ FLAVA
Hedon, Zwolle
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
23:00
BLCKPRTY X Schuren bij de Buren - Jacin Trill
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Amsterdam Soul Weekender: Theo Parrish, KC the Funkaholic, Sadar Bahar
Paradiso, Amsterdam
23:00
LOFT 4 YEARS
Vera, Groningen
23:00
En Attendant Ana
Vera, Groningen
23:00
Hitsig ft. Luuk
Burgerweeshuis, Deventer
zondag 03 februari 2019
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Guns 2 roses
De Spot, Middelburg
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Beauforthuis, Austerlitz
The Space Age Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Jan Hoeijmakers
Paradiso, Amsterdam
14:00
Gregory Page
De Amer, Amen
14:00
Schubert's Winterreise
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
14:00
Clubbing Forever: Karizma, Selectors Assemble, KC the Funkaholic, Rich
Paradiso, Amsterdam
14:00
Concert Ruzanna Nahapetjan en Martin van Hees op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
BlueSox / Which Tuesday Blues Band
Podium 10, Bladel
14:30
Cor Bakker / Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
14:30
AJSO - The Armed Man
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
ORPHEO Concert - Florian Noack
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Figi Theater, Zeist
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
British invasion part 1.
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Anne van Damme (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
15:15
Jesse Dayton
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Podium Gorter, Balk
15:30
Dijsseldonk / Roel Spanjers / Wouter Planteijdt
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Benjamin Herman’s Bughouse
Paard, Den Haag
16:00
Fenna Ograjensek - American Rep
De Maaspoort, Venlo
16:00
Polly & Bruce
BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Harry Sacksioni
Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
16:00
Leopold & Tsaka
Oostblok, Amsterdam
16:00
Jazzclub Hengelo presenteert - Sunny Side Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:15
Deep.Sleep
Gigant, Apeldoorn
17:00
J R&B Bluesband
New Orleans Jazz Café, Groningen
Obscura
Patronaat, Haarlem
Triggerfinger Best of 20 years + friends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
K's Choice
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Death Cab for Cutie
De Roma, Antwerpen
20:00
Behemoth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Staat
De Kreun, Kortrijk
20:00
Steph Cameron / Twin Bandit
Paard, Den Haag
20:00
Necros Christos / Venenum
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
The Wonder Years
Kavka, Antwerpen
Razorlight
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quinn XCII
Bitterzoet, Amsterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
20:00
Shabazz Palaces
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon
dB's, Utrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Bussel, Oosterhout
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
Esben and The Witch
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Limiñanas + Jellephant & The Phantoms
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lieve Bertha
EKKO, Utrecht
20:15
Frank McComb
Luxor Live, Arnhem
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marc Rebillet
BIRD, Rotterdam
Blood Red Shoes
Vera, Groningen
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
10:30
Csaba Erdös / wouter harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
18:30
At The Gates / Behemoth / Wolves In The Throne Room
Rockhal, Esch zur Alzette
The Wonder Years
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gregory Page
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shabazz Palaces
BIRD, Rotterdam
20:00
Jesse Dayton
Patronaat, Haarlem
20:00
Rich Hall
Meervaart, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand / Marc Scholten
Vorstin, Hilversum
20:15
Graham Gouldman
Figi Theater, Zeist
20:15
Stephanie Struijk - Daar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Low
Vera, Groningen