Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
20:00
Flagey
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Botanique
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:45
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Kaffee Met
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Zaantheater
Zaandam
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Vera
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
maandag 11 februari 2019
20:00
Quiz’m
Mezz, Breda
20:00
Jacob Collier
Flagey, Brussel
21:00
Cam Penner / Jon Wood
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Drug Church
Dynamo, Eindhoven
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Willeke Alberti
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 12 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
R.O x Konoba
Cinetol, Amsterdam
20:30
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas Dybdahl
Tolhuistuin, Amsterdam
ZAZ
AFAS Live, Amsterdam
Steve Forbert
Het Zonnehuis, Amsterdam
Avatar
Melkweg, Amsterdam
19:00
AJR
Melkweg, Amsterdam
Steph Grace
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
19:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Trix, Antwerpen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Bodega / Ohmme
Botanique, Brussel
19:00
Celtic Legends
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Veste, Delft
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Mulder & Sons
So What!, Gouda
20:00
Jacob Collier
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Kom, Nieuwegein
20:45
Cosmo Sheldrake
Merleyn, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cedar Spring
Kaffee Met, Venray
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
Spirit of 66, Verviers
Romy Monteiro
Zaantheater, Zaandam
19:30
Dinner Jazz
Hedon, Zwolle
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers
Hedon, Zwolle
woensdag 13 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Bootleg Beatles
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Lakshmi - Adem
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jade Bird
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jacob Collier
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
dodie
Melkweg, Amsterdam
19:00
Ghostemane
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
Ennio Morricone
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Orpheus, Apeldoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Chassé Theater, Breda
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ali B
Diligentia, Den Haag
20:00
Cosmo Sheldrake
Paard, Den Haag
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tommie Christiaan - In een ander licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Parktheater, Eindhoven
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Vera, Groningen
Thijs Kemperink - Bonje
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Philharmonie Haarlem, Haarlem
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Romy Monteiro
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Kom, Nieuwegein
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Clean Pete - Afblijven
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Muze, Noordwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Bertolf - Soelaas
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Oi Va Voi
LantarenVenster, Rotterdam