Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Hofman
Utrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Energiehuis
Dordrecht
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
23:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
18:15
Bibelot
Dordrecht
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Willemeen
Arnhem
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Van Houtenkerk
Weesp
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
woensdag 04 december 2019
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dawn Landes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Energiehuis, Dordrecht
Son Mieux
Doornroosje, Nijmegen
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of The Dubliners
De Maaspoort, Venlo
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fulco
De Casino, Sint-Niklaas
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Zwoel: Darlyn / Sam & Julia
Cinetol, Amsterdam
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Gregory Page
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 05 december 2019
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Willemeen, Arnhem
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Whispering Sons
Vera, Groningen
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Skillet
Rockhal, Esch zur Alzette
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:00
South African Roadtrip
Parktheater, Eindhoven
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
19:30
Montis, Goudsmit en Directie
Paradiso, Amsterdam
Supersister Projekt
Musis, Arnhem
SX
Mezz, Breda
20:00
Quantic
Melkweg, Amsterdam
The Stranglers
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
Grandmaster Flash
Luxor Live, Arnhem
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Adriaan Van Den Hoof
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Papooz
Hedon, Zwolle
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
20:00
The Analogues
Goudse Schouwburg, Gouda
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Raketkanon
dB's, Utrecht
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
18:15
Magnacult / Six Feet Under
Bibelot, Dordrecht
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock
Baroeg, Rotterdam
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
GOLD + NASQUAMA
Willemeen, Arnhem
20:30
Jazzcafe: Prashant Samlal Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Brutality will Prevail +Dagger Threat + MASS WORSHIP
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Jacob Spoelstra
Veluvine, Nunspeet
20:00
Helix Trio & Friends
Van Houtenkerk, Weesp
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
20:30
L’Épée
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
CloudNights - DASH! | Wired Up
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Khruangbin
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek