Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
PopEi
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Handelsbeurs
Gent
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
18:15
Bibelot
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parktheater
Eindhoven
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Musis
Arnhem
Mezz
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Willemeen
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Iduna
Drachten
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Altstadt
Eindhoven
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Beauforthuis
Austerlitz
woensdag 04 december 2019
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Rob de Nijs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ruel
Melkweg, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of The Dubliners
De Maaspoort, Venlo
Son Mieux
Doornroosje, Nijmegen
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:00
South African Roadtrip
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tangarine - Uiteen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
The New Power Generation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
19:30
Trance
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ultimate Eagles (Eagles tribute band)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Young Dolph & Key Glock
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Zwoel: Darlyn / Sam & Julia
Cinetol, Amsterdam
donderdag 05 december 2019
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Adriaan Van Den Hoof
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock
Baroeg, Rotterdam
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
Grandmaster Flash
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
18:15
Magnacult / Six Feet Under
Bibelot, Dordrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Montis, Goudsmit en Directie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Papooz
Hedon, Zwolle
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Quantic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Raketkanon
dB's, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Skillet
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
South African Roadtrip
Parktheater, Eindhoven
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Supersister Projekt
Musis, Arnhem
SX
Mezz, Breda
20:00
The Analogues
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
The Iron Maidens
Willemeen, Arnhem
The Stranglers
Melkweg, Amsterdam
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
Whispering Sons
Vera, Groningen
vrijdag 06 december 2019
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Ali B - Koorts
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Angelique Kidjo
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Brutality will Prevail +Dagger Threat + MASS WORSHIP
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Bummy Boys
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Buster Shuffle
Iduna, Drachten
20:00
Cello Octet / Korzo producties
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Chains of Sanity / Indarkeria / Jesus Price / Ndujah metalband / Rando
Altstadt, Eindhoven
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
CloudNights - DASH! | Wired Up
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Corey Harper
Paradiso, Amsterdam
21:30
Creedence Clearwater Survival
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Daan Boom - De Eerste
Lindenberg Theater, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Beauforthuis, Austerlitz