Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:30
Vera
Groningen
De Muze
Noordwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
15:00
Lux
Nijmegen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Mezz
Breda
Musis
Arnhem
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Hedon
Zwolle
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Paradiso
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:15
Bibelot
Dordrecht
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Luxor Live
Arnhem
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:00
Botanique
Brussel
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
Theater De Veste
Delft
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
19:00
Baroeg
Rotterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
La Madeleine
Brussel
Luxor Live
Arnhem
Bibelot
Dordrecht
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Wilminktheater
Enschede
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Groene Engel
Oss
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
woensdag 04 december 2019
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Dennis Lloyd
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
De Meenthe, Steenwijk
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dawn Landes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
19:00
Coma
Melkweg, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Luxor Live, Arnhem
19:30
Bragi
Vera, Groningen
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Árstíðir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Anuar - EERLIJK
Meervaart, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
15:00
Alma & Het Vliegende Paard
Lux, Nijmegen
20:30
Allman Brown
Tolhuistuin, Amsterdam
25 jaar Toutpartout
Paradiso, Amsterdam
donderdag 05 december 2019
Whispering Sons
Vera, Groningen
20:30
UP: Amka + Flowers/Ghosts & Echoes
Simplon, Groningen
The Stranglers
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Iron Maidens
Willemeen, Arnhem
20:00
The Analogues
Goudse Schouwburg, Gouda
SX
Mezz, Breda
Supersister Projekt
Musis, Arnhem
21:00
Stopcontact - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
South African Roadtrip
Parktheater, Eindhoven
20:15
Souad Massi
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Skillet
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Raketkanon
dB's, Utrecht
20:00
Quantic
Melkweg, Amsterdam
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Papooz
Hedon, Zwolle
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
19:30
Montis, Goudsmit en Directie
Paradiso, Amsterdam
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
18:15
Magnacult / Six Feet Under
Bibelot, Dordrecht
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
Grandmaster Flash
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock
Baroeg, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Adriaan Van Den Hoof
Kursaal Oostende, Oostende
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
vrijdag 06 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Munttheater, Weert
20:30
Tom Waits - 70th birthday celebration by The Braindogs
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:00
The Void
Lebuinuskerk, Deventer
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
The Flower Kings
Burgerweeshuis, Deventer
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo