Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool Enschede
Enschede
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Manifesto
Hoorn
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
LOLA050
Groningen
19:00
Little Devil
Tilburg
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
J.C. Pardoes
Hoogwoud
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Gigant
Apeldoorn
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
19:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Duycker
Hoofddorp
00:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
De Stenge
Heinkenszand
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Pul
Uden
21:00
De Peppel
Zeist
De Oosterpoort
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Hip
Deventer
19:15
De Helling
Utrecht
De Cammeleur
Dongen
20:00
De Amer
Amen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:00
Corneel
Lelystad
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Centrum Staf Versluys
Bredene
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
C.C. De tippe
Vledder
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
Boerderij
Zoetermeer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
23:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Vorstin
Hilversum
18:30
Vorst Nationaal
Brussel
Vera
Groningen
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
vrijdag 15 februari 2019
20:00
Robert Jan Stips
Nijend 24, Anderen
20:00
Komatsu + Rebel Radio + The Hunting Party
Neushoorn, Leeuwarden
Teus Nobel
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Causes
Muziekgieterij, Maastricht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Fatnoxx
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Musis, Arnhem
20:00
Herman Brood Acedemie on tour
Mezz, Breda
20:00
Dilana
Metropool Enschede, Enschede
19:30
Broederliefde
Metropool Enschede, Enschede
20:30
The Bootleg Beatles
Metropool, Hengelo
20:00
Habitants
Metropool, Hengelo
22:00
WREKMEISTER HARMONIES
Merleyn, Nijmegen
Matt Corby
Melkweg, Amsterdam
19:00
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Melkweg, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Erg heel
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Markant Uden, Uden
20:00
Focus
Manifesto, Hoorn
Roos Blufpand
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Luxor Live, Arnhem
21:00
Live at LOLA: Zehra + Kayleigh Beard
LOLA050, Groningen
19:00
Satan (UK) + RAM (SWE) + Screamer (SWE)
Little Devil, Tilburg
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Hans Dulfer plays Blues
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
A Tribute To George Michael
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Hi-Ballin' Daddies / The Don Diego Trio
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
UK Subs
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Ares
Hedon, Zwolle
20:00
Bokoesam - De Nachtvlinder Tour
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Gyedu-Blay Ambolley
Grounds, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Goudse Schouwburg, Gouda
Vive La Fête
Gigant, Apeldoorn
20:30
PEER
Gelderlandfabriek, Culemborg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Paul de Munnik
Flint, Amersfoort
19:30
Knight of the Guitar II
Effenaar, Eindhoven
23:00
Zoete Zin
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tim Akkerman - Sings the Boss
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Daniel Brandt & Eternal Something
Doornroosje, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Stenge, Heinkenszand
20:30
The Cannons + Sunshine Cleaners
De Spot, Middelburg
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Speeldoos, Vught
00:00
Marco Lopes - Moedt
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
De Pul, Uden
21:00
Elle Hollis / Mingue
De Peppel, Zeist
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Arie & Silvester - Wie?!
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
Gipsy Saloon: Servus & friends
De Nieuwe KHL, Amsterdam
20:00
Celt-n-Folk: The Dollmen + Sunfire + The Highland Sell-Outs
De Meester, Almere
Romy Monteiro
De Meerpaal, Dronten
René van Meurs - Ik beloof niks
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Baer Traa
De Maaspoort, Venlo
Raymond van het Groenewoud - Kreten & Gefluister
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Saskia Laroo Band
De Hip, Deventer
19:15
Diggy Dex
De Helling, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
De Cammeleur, Dongen
20:00
Cam Penner / Jon Wood
De Amer, Amen
20:00
Charlie & The Lesbians / Network 76 / Pig Frenzy / Pizza Knife
dB's, Utrecht
20:15
Jan Beuving - Rotatie
Cultura, Ede
20:00
Sodapop ft. Frenna
Corneel, Lelystad
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper Steverlinck
Centrum Staf Versluys, Bredene
Bony King of Nowhere
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
C.C. De tippe, Vledder
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rowwen Heze
Burgerweeshuis, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle
China Crisis "Flaunt The Imperfection Live"
Boerderij, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
23:00
Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
20:30
Enemy / Morris Kliphuis
Bimhuis, Amsterdam
21:00
The Rushians
Bibelot, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Agora Theater Druten, Druten
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
Nils Frahm
AFAS Live, Amsterdam
zaterdag 16 februari 2019
20:30
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Zaantheater, Zaandam
20:00
Skerryvore
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Postmen
Vorstin, Hilversum
18:30
Paul Kalkbrenner
Vorst Nationaal, Brussel
The Avonden
Vera, Groningen
The Murlocs + support
Vera, Groningen
19:30
ISLAND / Leif Erikson
Trix, Antwerpen