Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Musiater
Zevenaar
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Dialoog
Ermelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Schaffelaartheater
Barneveld
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Walhalla
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Noorderkerk
Sneek
C.C. De Kei
Reusel
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Zinin
Nijverdal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Het Evertshuis
Bodegraven
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
De hoogte
Winsum
00:00
Theater Idea
Soest
Theater de Kampanje
Den Helder
Podium Hoge Woerd
De Meern
Meervaart
Amsterdam
Theater PePijn
Den Haag
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Theater De Kik
Elst
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
BREStheater
Brielle
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
C.C. Lanaken
Lanaken
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. Lokeren
Lokeren
04:30
Cotton Club Amsterdam
Amsterdam
12:30
Patronaat
Haarlem
Bibelot
Dordrecht
16:00
Concerto
Amsterdam
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Vorst Nationaal
Brussel
19:00
EM2
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Spirit of 66
Verviers
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Iduna
Drachten
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Figi Theater
Zeist
Luxor Live
Arnhem
20:00
Scagon theater
Schagen
Rotown
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
C.C. René Magritte
Lessines
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Vorstin
Hilversum
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Sint-Jacobskapel
Nijmegen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
C.C. De Grote Post
Oostende
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Baroeg
Rotterdam
zaterdag 16 februari 2019
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
De Kunstgreep, Oostzaan
Martijn Koning - Koning van de dieren
Het Musiater, Zevenaar
Freek de Jonge - De Suppoost
Chassé Theater, Breda
Alex Ploeg Ultimatum
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Roeka - En toen ineens
De Dialoog, Ermelo
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie & Silvester - Wie?!
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Walhalla, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Posttheater, Arnhem
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater 't Speelhuis, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rayen Panday - Fenomeen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Noorderkerk, Sneek
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. De Kei, Reusel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Matroesjka - Brainwash
Bon theater, Medemblik
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Agora Theater Lelystad, Lelystad
3J'S - Heroes of Music
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater Zinin, Nijverdal
Oldenhermanns - UNSEXED
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Het Evertshuis, Bodegraven
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De hoogte, Winsum
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Idea, Soest
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater de Kampanje, Den Helder
Stefano Keizers - Erg Heel
Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie
Meervaart, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Theater PePijn, Den Haag
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Nathalie Baartman - Breek
Theater De Kik, Elst
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
BREStheater, Brielle
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Zuidplein, Rotterdam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
William Boeva - Reset
C.C. Lanaken, Lanaken
Thomas Acda - Motel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bony King of Nowhere
C.C. Lokeren, Lokeren
04:30
Saskia Laroo's Jazzkia / Warren Byrd
Cotton Club Amsterdam, Amsterdam
12:30
Complexity Fest
Patronaat, Haarlem
Hippe Gasten
Bibelot, Dordrecht
16:00
Eric Vaarzon Morel
Concerto, Amsterdam
16:00
David Luning
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
18:00
Parra For Cuva
Melkweg, Amsterdam
18:30
Paul Kalkbrenner
Vorst Nationaal, Brussel
19:00
sunfire / The Dolmen
EM2, Groningen
19:30
Rowwen Heze
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Nedernacht
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Ykons
Spirit of 66, Verviers
19:30
ISLAND / Leif Erikson
Trix, Antwerpen
20:00
Physical Graffiti
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Rene Froger
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
This Is Jackson - Thriller
Fluor, Amersfoort
20:00
Knight of the Guitar II
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
CCC Inc.
Iduna, Drachten
20:00
Bizzey
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Remy van Kesteren
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
The Bootleg Beach Boys
Zaantheater, Zaandam
20:00
Prime Circle
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tommy Castro & The Painkillers
Groene Engel, Oss
20:00
Julia Zahra
Paard, Den Haag
20:00
Kate Ryan
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Bootleg Beach Boys
De Flux, Zaandam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Figi Theater, Zeist
Navarone
Luxor Live, Arnhem
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Scagon theater, Schagen
Night Beats
Rotown, Rotterdam
20:00
DansPaleis Van Kooten
Neushoorn, Leeuwarden
Romy Monteiro
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. René Magritte, Lessines
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Brass Against
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Octavian
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Triggerfinger Best of 20 years + friends
De Roma, Antwerpen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Joost
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Postmen
Vorstin, Hilversum
Toontje Lager
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pete International Airport
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Morcheeba
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bouldou & Sticky Fingers
Spirit of 66, Verviers
20:00
China Crisis
Metropool, Hengelo
20:00
Oi Va Voi
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Doppelgangaz
Simplon, Groningen
20:00
Jodymoon
Sint-Jacobskapel, Nijmegen
20:00
Fais
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. De Grote Post, Oostende
20:00
Skerryvore
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Illusion + Hot For Doom @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam