Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Hasselt
Hasselt
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Café De Lijst
Hoogeveen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
P3
Purmerend
22:00
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DeMess
Naarden
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
C.C. De tippe
Vledder
00:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Gebr. De Nobel
Leiden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
De Bosuil
Weert
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
De Zwerver
Oostende
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Lebuinuskerk
Deventer
Wilminktheater
Enschede
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Bibelot
Dordrecht
Luxor Live
Arnhem
20:30
La Madeleine
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
15:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Het Musiater
Zevenaar
18:00
Baroeg
Rotterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Warande
Turnhout
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
W:halll Auditorium
Sint-Pieters-Woluwe
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
vrijdag 06 december 2019
20:30
L’Épée
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marcel de Groot - DOOR
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
19:00
Marco Mengoni
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maria Emilia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Marillion
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Mark Lanegan
C.C. Hasselt, Hasselt
00:00
Mart Hillen In Concert
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Massive Assault
Café De Lijst, Hoogeveen
00:00
Mathilde Santing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Max & Iggor Cavalera
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Max Meser Group
Cinetol, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Goudse Schouwburg, Gouda
Michael Brun
Melkweg, Amsterdam
20:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Morrissey Indeed
Nieuwe Nor, Heerlen
Mostly Autumn
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Motionless in White
Trix, Antwerpen
21:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Podium Mozaiek, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
Martiniplaza, Groningen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Niels Destadsbader
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Postkantoor, Bovenkarspel
19:00
Not the Rolling Stones
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Okilly Dokilly
P3, Purmerend
22:00
Omar Souleyman
De Oosterpoort, Groningen
21:30
On The House: Heavy!
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Pene Corrida
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
DeMess, Naarden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Rayen Panday - Trigger
C.C. De tippe, Vledder
00:00
René van Meurs - Hunkert
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Rob de Nijs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sacred Reich
Gebr. De Nobel, Leiden
Sara Kroos - Verte
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
SEFA DOĞANAY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Son Mieux
Patronaat, Haarlem
20:15
South African Roadtrip
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Spruijt & Opperman - Heimweeën
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Suzan & Freek Theatertour
Theater de Kampanje, Den Helder
SX
De Zwerver, Oostende
20:15
Symfo Classics
Hoftheater, Raalte
20:00
Symphonic Rock Night Band
Theaterhotel Almelo, Almelo
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Tantric
Groene Engel, Oss
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Patronaat, Haarlem
The Dirty Daddies
Patronaat, Haarlem
20:00
The Flower Kings
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Hedon, Zwolle
20:00
The Shavers
Duycker, Hoofddorp
21:00
The Tambles
V11, Rotterdam
20:00
The Void
Lebuinuskerk, Deventer
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Wilminktheater, Enschede
20:30
Theo Nijland - En de rest is onzin
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Theater Sneek, Sneek
20:30
Tom Waits - 70th birthday celebration by The Braindogs
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Munttheater, Weert
20:00
Ultimate Eagles
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Urbanus
Het Kielzog, Hoogezand
Van Dik Hout
Bibelot, Dordrecht
Vandenberg's Moonkings
Luxor Live, Arnhem
20:30
Vanesa Martín
La Madeleine, Brussel
20:15
Vraemp geld - Volkstheater Frans Boermans
De Maaspoort, Venlo
Wëreldbänd - Släpstick
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
zaterdag 07 december 2019
20:00
World's Greatest Tribute to U2 - L.A.vation
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
15:30
Altın Gün / Fat White Family / L’Épée
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Amstel Quartet
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Het Musiater, Zevenaar
18:00
Archspire
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arie en Silvester - WIE?!
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Wesopa Weesp, Weesp
August Burns Red
Melkweg, Amsterdam
20:00
Axelle Red
De Warande, Turnhout
20:30
Barrelhouse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Beatles By Girls
W:halll Auditorium, Sint-Pieters-Woluwe
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Bidi Fest: Blackup + Bitcho (B) + The Robots Are Coming
Little Devil, Tilburg
20:00
Bløf
Lotto Arena, Antwerpen