Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:00
Gerrits Tuin
Zwolle
19:00
Openluchttheater Hertme
Hertme
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Effenaar
Eindhoven
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
19:30
Markant Uden
Uden
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
013
Tilburg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Metropool
Hengelo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
De Pul
Uden
20:00
C-Mill
Heerlen
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
So What!
Gouda
Melkweg
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
De Roma
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool
Hengelo
20:00
Paard
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
Mezz
Breda
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Olympisch Stadion
Amsterdam
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paleis 12
Brussel
Bostheater Ommen
Ommen
Simplon
Groningen
Q-Factory
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
dB's
Utrecht
20:00
Manifesto
Hoorn
De Oosterpoort
Groningen
Vorstin
Hilversum
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Anna Amstelveen
Amstelveen
Spirit of 66
Verviers
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Mezz
Breda
20:30
Maassilo
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
S.C.C. De Ruchte
Someren
The Box
Amsterdam
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
P60
Amstelveen
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
Slachthuisterrein
Haarlem
21:30
Gerrits Tuin
Zwolle
21:30
Openluchttheater Hertme
Hertme
Theater de Spiegel
Zwolle
21:30
Het Nieuwe Normaal Theater
Leusden
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Westbroekpark
Den Haag
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Annie M.G. Schmidtpark
Bergschenhoek
Mainstage
's-Hertogenbosch
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Cultura
Ede
C.C. De Schakel
Waregem
013
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
12:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
12:00
Baroeg
Rotterdam
14:30
C-Mill
Heerlen
vrijdag 11 september 2020
19:00
Son Mieux
Gerrits Tuin, Zwolle
19:00
Snelle & De lieve jongens band
Openluchttheater Hertme, Hertme
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Melkweg, Amsterdam
19:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
Roosbeef
Paard, Den Haag
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Spiegel, Zwolle
Melanie
Effenaar, Eindhoven
19:30
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
19:30
Dri3man / Shirma Rouse
Markant Uden, Uden
19:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
YVI
Hedon, Zwolle
Waylon - My Heroes Have Always Been Cowboys
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Tribute To The Nineties ft Rudeboy & Green Lizard
013, Tilburg
Tove Lo - Sunshine Kitty Tour
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tony MacAlpine
Metropool, Hengelo
Therapy?
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Regrettes
Tolhuistuin, Amsterdam
The Morning After
De Pul, Uden
20:00
The Hillbilly Moonshiners - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen
20:00
The Fortunate Sons
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Doors in Concert
Bibelot, Dordrecht
The Analogues - Hello Goodbye
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Tess et les moutons
So What!, Gouda
Symphonic Rock Night
Melkweg, Amsterdam
Sunset Travellers
Gigant, Apeldoorn
Slongs
De Roma, Antwerpen
20:00
Ruben Annink - Seated Specials
Gigant, Apeldoorn
Rootsriders
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Moonradio / Seewolf / The Desmonds
Iduna, Drachten
Maluma
Rockhal, Esch zur Alzette
Loïs Lane - 35 jaar
Metropool, Hengelo
20:00
Kel Assouf
Paard, Den Haag
20:00
Joe Buck
De Pul, Uden
Jimi Hendrix Tribute
Mezz, Breda
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Golden Caves + Scarlet Stories
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Gerard Joling
Olympisch Stadion, Amsterdam
20:00
Geoff Tate
De Bosuil, Weert
20:00
Frans de Waal - Theatercollege ‘Mama’s laatste omhelzing’
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Evanescence / Within Temptation
Paleis 12, Brussel
Edwin Evers Band
Bostheater Ommen, Ommen
Dope D.O.D.
Simplon, Groningen
Devvon Terrell
Q-Factory, Amsterdam
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
De Kraaien
dB's, Utrecht
20:00
Danny Bryant
Manifesto, Hoorn
Chef'Special
De Oosterpoort, Groningen
Charmplay
Vorstin, Hilversum
Bryan Adams Tribute
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Blanche (B)
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anneke van Giersbergen
Anna Amstelveen, Amstelveen
Ange
Spirit of 66, Verviers
20:00
Adana Twins / Kollektiv Turmstrasse
De Marktkantine, Amsterdam
Trijntje Oosterhuis
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Little Symphonies
Mezz, Breda
20:30
Lewsberg
Maassilo, Rotterdam
King's X
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Henry van Loon - Onze Henry
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Fleddy Melculy Clubtour 2020
Bibelot, Dordrecht
20:30
City of the Sun
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Klezmer into the Future
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Stop Making Sense - A Talking Heads Tribute
Altstadt, Eindhoven
Stone Foundation
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
S.C.C. De Ruchte, Someren
Keith Sweat
The Box, Amsterdam
21:00
Jennie Lena
Podium 't Beest, Goes
21:00
Jan Akkerman
P60, Amstelveen
21:00
Gumbo & The Monk
CHV Noordkade, Veghel
21:00
Elfie Tromp - NIET VANDAAG SATAN (maar wel vanavond)
Melkweg, Amsterdam
21:00
De Niemanders
Doornroosje, Nijmegen
De Kift
Slachthuisterrein, Haarlem
21:30
Son Mieux
Gerrits Tuin, Zwolle
21:30
Snelle & De lieve jongens band (metropool Open Air)
Openluchttheater Hertme, Hertme
Ronnie Flex - Ronnie gaat naar huis
Theater de Spiegel, Zwolle
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Het Nieuwe Normaal Theater, Leusden
21:30
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Lisa Ostermann / Saeed / Teun van den Elzen - Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Donnie (NL)
Paradiso, Amsterdam
Gallowstreet
De Oosterpoort, Groningen
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 12 september 2020
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Parktheater, Eindhoven
TREK Den Haag
Westbroekpark, Den Haag
Rob Scheepers - Gulzig
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Opperdepop Festival
Annie M.G. Schmidtpark, Bergschenhoek
Najib Amhali - Waar was ik?
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Man, man, man, de Podcast
Schouwburg Odeon, Zwolle
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater De Storm, Winterswijk
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Deventer Schouwburg, Deventer
Jeangu Macrooy
Cultura, Ede
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
C.C. De Schakel, Waregem
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater De Leest, Waalwijk
12:00
Danny Vera
Dordrechts Museum, Dordrecht
12:00
Baroeg Open Air
Baroeg, Rotterdam
14:30
Laïs - Playa Urbana Zomersessies
C-Mill, Heerlen