Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:00
Koorenhuis
Den Haag
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Energiehuis
Dordrecht
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
De Spot
Middelburg
De Speeldoos
Vught
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
De Pit
Terneuzen
21:00
De Peppel
Zeist
De Nieuwe Regentes
Den Haag
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Meester
Almere
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Klif
Nijmegen
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Corneel
Lelystad
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Catharinakapel
Harderwijk
22:30
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
C.C. Casino Blankenberge
Blankenberge
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
20:30
013
Tilburg
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
VELO Sportcomplex
Wateringen
van Beresteyn
Veendam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Posa
Lelystad
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
vrijdag 08 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kulturhus Holten, Holten
21:00
Vannstein
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:00
Teus Nobel
Koorenhuis, Den Haag
Joan Baez
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Koningshof, Maassluis
20:15
3J'S - Heroes of Music
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis Ontheemd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Het Kielzog, Hoogezand
Javier Guzman - Guzmán
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Postmen
Het Depot, Leuven
20:00
Physical Graffiti
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Fais
Hedon, Zwolle
21:00
This Is Jackson - Thriller
Hedon, Zwolle
21:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Grounds, Rotterdam
20:30
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Passievrucht
Gigant, Apeldoorn
20:00
Verse iTal
Gebr. De Nobel, Leiden
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
20:15
Paul de Munnik
Figi Theater, Zeist
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Energiehuis, Dordrecht
20:00
Gruis-O-Rama
Effenaar, Eindhoven
20:00
Rock4 - The Beatles: Abbey Road, 50 Years
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Joost
Doornroosje, Nijmegen
Cocaine Piss / Shellac
Doornroosje, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Pauwer
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
10cc‘s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs
De Spot, Middelburg
Henry van Loon - Onze Henry
De Speeldoos, Vught
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Shakin' Stevens
De Roma, Antwerpen
20:00
Mutoid Man
De Pit, Terneuzen
21:00
Bintangs / Julian Sas
De Peppel, Zeist
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
De Nieuwe Regentes, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
De Muze, Noordwijk
20:00
Ernst Jansz
De Meester, Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Klif, Nijmegen
Kiki Schippers - Waar
De Kleine Willem, Enschede
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
De Harmonie, Leeuwarden
Yentl en de Boer - Magie
De Harmonie, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Domijnen, Sittard
20:00
Katastroof
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Feb Fest met en door Cosmopolitans
dB's, Utrecht
20:00
Rowwen Heze
Corneel, Lelystad
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
17:00
Jeangu Macrooy
Concerto, Amsterdam
20:00
Jodymoon
Catharinakapel, Harderwijk
22:30
Chris Alain
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Collins Live Experience
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Casino Blankenberge, Blankenberge
21:00
DBUK
Burgerweeshuis, Deventer
British Invasion "Oasish/Reeditors/Musest/Frenzferdinand"
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Ross from Friends
BIRD, Rotterdam
20:30
Sergio de Lópe Quintet
Bimhuis, Amsterdam
21:00
Charly Luske - The Story of George Michael
Bibelot, Dordrecht
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Bibelot, Dordrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Eerie Wanda
Altstadt, Eindhoven
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Agora Theater Druten, Druten
Tineke Schouten - Highlights
Agnietenhof, Tiel
20:30
Knight of the Guitar II
013, Tilburg
zaterdag 09 februari 2019
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Zaantheater, Zaandam
20:15
Maaike Ouboter
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Theo Nijland - En de rest is onzin
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Paul de Munnik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
The Devil's Note: A Black Sabbath Tribute
Vera, Groningen
Andre Hazes Jr.
VELO Sportcomplex, Wateringen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
van Beresteyn, Veendam
19:30
The Revivalists
Tolhuistuin, Amsterdam
20:45
The Bony King Of Nowhere
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Roos Blufpand
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theaterhotel Almelo, Almelo
Jochen Otten - Troosten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater Zinin, Nijverdal
Oeloek - Droeftoeters
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Jodymoon
Theater Posa, Lelystad
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater Ins Blau, Leiden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Veste, Delft
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Kom, Nieuwegein
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Bussel, Oosterhout