Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
JVC De Schuit
Katwijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
Theater Sneek
Sneek
20:15
Markant Uden
Uden
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
De Speeldoos
Vught
21:00
De Bosuil
Weert
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
DeLaMar
Amsterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
13:30
Poortershoes
Groningen
15:00
Cacaofabriek
Helmond
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Perron-3
Rosmalen
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Studio A12
Bunnik
20:00
Vorstin
Hilversum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Odeon
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Schuur
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rietveld Theater
Delft
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
Brebl
Nijmegen
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Dok6
Panningen
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Walhalla
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
De Domijnen
Sittard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
zaterdag 05 januari 2019
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
I Against I
JVC De Schuit, Katwijk
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Harmonie, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Koningshof, Maassluis
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
22:00
Condor Gruppe
Merleyn, Nijmegen
20:30
Knight of the Guitar II
Doornroosje, Nijmegen
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
ACinDC
Kursaal Oostende, Oostende
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Sneek, Sneek
20:15
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Markant Uden, Uden
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vandenberg's Moonkings
Grenswerk, Venlo
20:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
21:00
45ACIDBABIES / EUT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Speeldoos, Vught
21:00
The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Het Klooster, Woerden
Tineke Schouten - Highlights
Zaantheater, Zaandam
20:30
Orgel Vreten
Boerderij, Zoetermeer
zondag 06 januari 2019
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
maandag 07 januari 2019
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 08 januari 2019
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
woensdag 09 januari 2019
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen