Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Mahogany Hall
Edam
20:30
Door
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Paard
Den Haag
Paleis 12
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
22:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
16:00
AFAS Live
Amsterdam
13:00
AFAS Live
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
21:00
P60
Amstelveen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Bacchus
Aalsmeer
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Little Devil
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Perron-3
Rosmalen
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:00
Cacaofabriek
Helmond
13:30
Poortershoes
Groningen
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
DeLaMar
Amsterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
Studio A12
Bunnik
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Poppodium Volt
Sittard
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Odeon
Alkmaar
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
De Maaspoort
Venlo
19:30
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
De Domijnen
Sittard
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Dok6
Panningen
00:00
De Muze
Noordwijk
Brebl
Nijmegen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Rietveld Theater
Delft
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
zaterdag 05 januari 2019
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Mahogany Hall, Edam
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
This Is Jackson - Thriller
Bibelot, Dordrecht
20:00
Boef
Paard, Den Haag
Night Of Freestyle
Paleis 12, Brussel
20:00
WC Experience
Mezz, Breda
Maartje & Kine - Vibrato
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
22:00
Hard4MS
Luxor Live, Arnhem
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mandala Tribe / Mo van der Does Quartet / Tineke Postma
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Blue Grass Boogiemen / The Miseries / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
André Rieu - Nieuwjaarsconcert
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Bronnie
Melkweg, Amsterdam
16:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
13:00
Kinderen voor Kinderen Kerstvakantieconcert
AFAS Live, Amsterdam
Martijn Kardol - Bang
De Kleine Komedie, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
21:00
Prof. Nomad Session
P60, Amstelveen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. Bacchus, Aalsmeer
zondag 06 januari 2019
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
maandag 07 januari 2019
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
dinsdag 08 januari 2019
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
woensdag 09 januari 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
Benjamin Herman's Bughouse
Brebl, Nijmegen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
The Octanes
Burgerweeshuis, Deventer
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam