Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Door
Dordrecht
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Mahogany Hall
Edam
21:00
P60
Amstelveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
The Jack
Eindhoven
22:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Merleyn
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:30
Paradiso
Amsterdam
13:30
Poortershoes
Groningen
15:00
Cacaofabriek
Helmond
15:00
DeLaMar
Amsterdam
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Jazz inverdan
Zaandam
16:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Perron-3
Rosmalen
Concertgebouw
Amsterdam
Studio A12
Bunnik
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
C.C. Lokeren
Lokeren
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Odeon
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
00:00
De Domijnen
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
00:00
Dok6
Panningen
Fulcotheater
IJsselstein
Het Wennekerpand
Schiedam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Wilminktheater
Enschede
19:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stathe
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Werftheater
Utrecht
zaterdag 05 januari 2019
20:30
Max van den Burg - Paasbest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Tommie Christiaan - In een ander licht
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Percossa - BAM!
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Speeldoos, Vught
20:30
BibelotxDOOR: Eerie Wanda + Sam Solo
Door, Dordrecht
20:30
Knight of the Guitar II
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Purper - Purper's Passie
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
DeWolff
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Vandenberg's Moonkings
Grenswerk, Venlo
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
20:30
Afterpartees + Canshaker Pi
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Blue Grass Boogiemen / The Miseries / Tim Knol
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alexander Gavrylyuk - Recital
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis, Ontheemd #2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater Ludens, Voorburg
21:00
The Fortunate Sons
De Bosuil, Weert
21:00
45ACIDBABIES / EUT
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
JJ Sharp & The SaltyDog
Mahogany Hall, Edam
21:00
Prof. Nomad Session
P60, Amstelveen
21:00
Yorick van Norden
Paradiso, Amsterdam
21:00
The Dirty Denims
The Jack, Eindhoven
22:00
Hard4MS
Luxor Live, Arnhem
22:00
Condor Gruppe
Merleyn, Nijmegen
zondag 06 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:30
De Amsterdamse Tramharmonie
Paradiso, Amsterdam
13:30
The Blind Roofers
Poortershoes, Groningen
15:00
Helmond Muziek - Gipsy Mood en Blue Note
Cacaofabriek, Helmond
15:00
Hadewych Minis - Minis Plus
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Purper - Purper's Passie
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Blue
Jazz inverdan, Zaandam
16:00
tribute to Lemmy Kilmister: Moddervät
Little Devil, Tilburg
16:00
Henk Bleumink Kwintet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:15
Sweet Hannah
Gigant, Apeldoorn
20:00
Als je een linkse hobby bent
PlusEtage, Baarle-Nassau
Spinvis
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Raak!
Perron-3, Rosmalen
maandag 07 januari 2019
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Concertgebouw, Amsterdam
Andre Hazes Jr.
Studio A12, Bunnik
10:30
Rutger van Oeveren / Wouter Harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Deborah Carter / Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:15
Maaike Martens - Wie Blijft Hier
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 januari 2019
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Leidse Schouwburg, Leiden
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schuur, Haarlem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Lokeren, Lokeren
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lakshmi - Adem
Odeon, Alkmaar
20:00
philharmonie zuidnederland - Nieuwjaarsconcert
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Medammecour on tour - Première
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Ali B - Koorts
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Conrad Herwig
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Bronce
Poppodium Volt, Sittard
woensdag 09 januari 2019
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Domijnen, Sittard
Ronald Snijders - Groot Succes 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Muze, Noordwijk
Arie & Silvester - Wie?!
De Oosterpoort, Groningen
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Fulcotheater, IJsselstein
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Wennekerpand, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parktheater, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Podium Hoge Woerd, De Meern
Matroesjka - Brainwash
Rietveld Theater, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg de Lawei, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Speeldoos, Baarn
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Fenomeen
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Claudia de Breij - Nu
Wilminktheater, Enschede
19:30
Inspiratiesessie: Vergaderen is uit den boze - Elske Doets
De Maaspoort, Venlo
20:00
Nieuwjaarsconcert - Harmonie Sint Caecilia Blerick en Zangvereniging V
De Maaspoort, Venlo
20:00
London Philharmonic Orchestra - Ode aan Beethoven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
RUV
Stathe, Utrecht
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Ziv Taubenfeld
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Jasper Steverlinck
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Najib Amhali - Waar was ik
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Werftheater, Utrecht