Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Bres
Leeuwarden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
VelvetMusic Leiden
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Corneel
Lelystad
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Bon theater
Medemblik
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Xinix
Nieuwendijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater Rotterdam
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
21:30
De Helling
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Molen De Ster
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:30
De Flux
Zaandam
De Poorterij
Zaltbommel
22:00
De Peppel
Zeist
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
19:45
Hedon
Zwolle
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
15:00
Dorpskerk
Abcoude
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:30
Paradiso
Amsterdam
14:30
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
19:15
Paard
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Harmonie
Edam
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
15:30
NiXenMeer
Enschede
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
14:30
Patronaat
Haarlem
Café de Cactus
Hengelo
15:00
Dassenakker Live
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
16:00
Café De Gouwe
Oegstgeest
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Rotown
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zaterdag 11 februari 2017
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Hengelo, Hengelo
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Back to the Country - Part 6
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:00
Ruben Hoeke Band
Manifesto, Hoorn
20:00
FABELHAFT
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Theater Aan de Slinger, Houten
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
19:00
Bløf
Neushoorn, Leeuwarden
Matt Winson
VelvetMusic Leiden, Leiden
Uriah Heep
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Canshaker Pi
Corneel, Lelystad
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Harry Sacksioni
Bon theater, Medemblik
20:00
Black Box Revelation
De Spot, Middelburg
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
O'G3NE
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jochen Otten
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
St. Tropez
Xinix, Nieuwendijk
22:00
The Hubschrauber
Merleyn, Nijmegen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Carrousel, Ommen
20:30
Bruut!
Groene Engel, Oss
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De alkeburcht, Roelofarendsveen
22:00
John Burki & The Dynaflow
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
21:00
The Wooden Sky
V11, Rotterdam
20:30
Eivind Aarset I.E.
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
UNDERGROUNDS #1
Grounds, Rotterdam
Eef van Breen - Chapman
Theater Rotterdam, Rotterdam
3JS - U2, The Joshua Tree
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Schie, Schiedam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
21:30
James Mcmurtry
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Scheldetheater, Terneuzen
Frank Boeijen
Agnietenhof, Tiel
20:00
André Kuijpers / Ralph van Raat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Crazy Piano's
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Tio Gringo
Little Devil, Tilburg
Kaipa Dacapo
De Pul, Uden
21:30
JeBroer
De Helling, Utrecht
20:30
Homeboy Sandman / Open Mike Eagle
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
DROOG5
Molen De Ster, Utrecht
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Disquiet / Razend / Shinigami
dB's, Utrecht
20:00
Aloha Fest
Grenswerk, Venlo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniel Lohues - Moi
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:30
NEUROOT - SPEEDTWIN(S) (OERPUNKLEGENDS) - SOX PISTOLS 3.0
De Flux, Zaandam
Fuse
De Poorterij, Zaltbommel
22:00
BRANDALARM
De Peppel, Zeist
20:30
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Pater Moeskroen - Fiesta!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Odeon, Zwolle
19:45
Emiliana Torrini & The Colorist
Hedon, Zwolle
zondag 12 februari 2017
Mercy John
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
15:00
Prometheus Trio
Dorpskerk, Abcoude
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
Four Year Strong
Melkweg, Amsterdam
19:00
Beach Coma + Bang Bang Band Girl
Winston, Amsterdam
16:00
Philippe Elan
Concerto, Amsterdam
15:30
Freddy / Het Zwanenkoor / Janne Schra / Lucky Fonz III / Roxeanne Haze
Paradiso, Amsterdam
14:30
Nederlands Kamerkoor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
King King
Luxor Live, Arnhem
15:00
Guus Tangelder Bigband
Luxor Live, Arnhem
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jeroen Haamers and the Zorchmen + Trio Gringo + The Devils - try
Mezz, Breda
16:30
Wanthanee
Mezz, Breda
20:00
Martyn Joseph
Theater Dina, Dedemsvaart
19:15
Perfect
Paard, Den Haag
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Popa Chubby
Burgerweeshuis, Deventer
15:00
Big Fun Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Rivers
De Harmonie, Edam
Hans Hannemann
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
ThunderCrow
Altstadt, Eindhoven
50 jaar Pet Sounds - Tribute To The Beach Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
15:30
Etta James Experience
NiXenMeer, Enschede
Niki Jacobs - Babyconcerten
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Catrin Finch & Seckou Keita
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Henk & Melle
Patronaat, Haarlem
14:30
Roots of Heaven Festival
Patronaat, Haarlem
JW Roy & Band
Café de Cactus, Hengelo
15:00
The Wieners
Dassenakker Live, Houten
Spinvis
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
16:00
Trash bluesrockband
Café De Gouwe, Oegstgeest
16:00
The Dynaflow / John Burki
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
Black Box Revelation
Rotown, Rotterdam
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Maud Mulder / Sandra Dijkstra
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg