Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Veluvine
Nunspeet
Vera
Groningen
20:00
Vorstin
Hilversum
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zuiderpershuis
Antwerpen
19:30
013
Tilburg
013
Tilburg
ATLAS Theater
Emmen
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
Blue Collar Hotel
Eindhoven
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schakel
Waregem
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
Chassé Theater
Breda
21:00
Cul de Sac
Tilburg
De Avenue
Breda
21:30
De Bosuil
Weert
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
De Flux
Zaandam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meester
Almere
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
18:45
Effenaar
Eindhoven
23:00
EKKO
Utrecht
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Het Klooster
Woerden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Muiderslot
Muiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
N9
Eeklo
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:30
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
RAI Theater
Amsterdam
20:30
RASA
Utrecht
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Splendor
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater het Hof
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
donderdag 22 september 2016
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Walhalla, Rotterdam
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
21:00
Big Deal
V11, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Veluvine, Nunspeet
Blaudzun + Jeangu Macrooy
Vera, Groningen
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Vorstin, Hilversum
André Manuel - De Onzen
Werftheater, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Witte Theater, IJmuiden
The Kyle Gass Band
Zuiderpershuis, Antwerpen
vrijdag 23 september 2016
19:30
Hind Hakki
013, Tilburg
John Coffey
013, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
22:00
Stripped
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Bombita's / Mimile
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Convex / Dizo / Jerretje
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Margriet Sjoerdsma
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond
Cafe Averechts, Utrecht
21:30
Alkmaar Blues Weekend: The Sugar Rays
Café de Pilaren, Alkmaar
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Chassé Theater, Breda
21:00
The Love Albatross
Cul de Sac, Tilburg
Hannah Epperson
De Avenue, Breda
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
20:00
Her Majesty
De Domijnen, Sittard
20:00
Ben Poole / Ingmar Glerum
De Flux, Zaandam
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
20:00
Spin Te Kú
De Meester, Almere
20:30
Deluge
De Onderbroek, Nijmegen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Dj Rafiki / Phalerieau
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Hard Rock Karaoke band
Duycker, Hoofddorp
20:00
Fresku
Duycker, Hoofddorp
18:45
FemME III
Effenaar, Eindhoven
23:00
Pablo Discobar presents: Marcel Vogel
EKKO, Utrecht
Laurence Jones
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Arno Adams
Grenswerk, Venlo
20:00
Het Wilde Oosten
Hedon, Zwolle
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Death Machine
Little Devil, Tilburg
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Live Stage Marnix, Bennekom
21:00
The Black Cult + The Super Soakers
Luxor Live, Arnhem
20:00
China Crisis
Luxor Live, Arnhem
19:30
10 Jaar The Partysquad
Melkweg, Amsterdam
19:30
Quimby
Melkweg, Amsterdam
22:00
Living Room Heroes
Merleyn, Nijmegen
20:00
Martin Verdonk Master Sessions
Metropool, Hengelo
The Kyle Gass Band
Metropool, Hengelo
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
20:15
Clouseau
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
An Pierlé
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Wildmen Bluesband
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Rats on Rafts
N9, Eeklo
23:00
Nightshift Presents: Dimitri
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
a balladeer + The LVE
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
20:00
Luther Dickinson
Paard, Den Haag
Sturgill Simpson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
20:00
BONKA BONKA - Club Luna Indian Summer Party
Patronaat, Haarlem
Cocaine Piss
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:30
Démira / The Yukon Club
PopEi, Eindhoven
STAVAST
Poppodium Volt, Sittard
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Corona Band - Opwindende kasekomuziek uit Suriname
RASA, Utrecht
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
Splendor, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Nina June
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Zak Abel
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Nicoline Soeterwoude
TAC, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Maria Mendes
Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater RhederArt, Dieren
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp