Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Studium Generale
Eindhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Popcentrale
Dordrecht
20:15
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
Het Depot
Leuven
21:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
EKKO
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
17:00
Concerto
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
BIRD
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Baroeg
Rotterdam
20:00
Atak
Enschede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
013
Tilburg
22:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Victorie
Alkmaar
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
woensdag 22 oktober 2014
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Chucho Valdes Afro Cuban & Messengers
Concertgebouw, Amsterdam
20:30
Comedy Inc.
Café Jong Belegen, Alkmaar
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Woody The Sideman
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Pink Martini
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Chi Coltrane
Boerderij, Zoetermeer
21:30
DuvelVibes Sessions ft. Alessandro Fongaro Quintet
BIRD, Rotterdam
20:00
Anthony B.
Atak, Enschede
donderdag 23 oktober 2014
20:00
Electric Eye
Winston, Amsterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Wilminktheater, Enschede
American Aquarium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mieke Stemerdink
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Meridian Brothers
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater Idea, Soest
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn
Theater De Veste, Delft
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
The Medicine Show Presents Frédérique Spigt
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Cameretten
Studium Generale, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
‘JAN LIVE’ theatertour
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Najib Amhali - I Am Hali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Kal
RASA, Utrecht
20:00
Popronde 2014
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
The Outskirts
Popcentrale, Dordrecht
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out)
Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Popronde: CUT_ / Pauw / The Silverfaces
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:30
Colt Nevada
Patronaat, Haarlem
20:30
Sue the Night (Album-presentatie)
Patronaat, Haarlem
20:00
Gare Du Nord
Patronaat, Haarlem
20:00
Intgeniep - Op en haar
Parktheater, Eindhoven
20:30
De Partizanen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Mor Karbasi
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tomatito
Paradiso, Amsterdam
20:00
Automelodi
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cloud Boat
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kreg Viesselman
Paard, Den Haag
20:00
Gers Pardoel
Paard, Den Haag
20:00
Tim Akkerman
P60, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mario Biondi
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Wayne Hussey (extra show!)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Paus (PT)
Mezz, Breda
20:00
TenTemPiés
Melkweg, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
Ian Siegal
Luxor Live, Arnhem
20:30
Eefje De Visser
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Alain Clark
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
HOFMAN LIVE: Groove Garden
Hofman, Utrecht
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out)
Het Perron, Amsterdam
20:00
Magnus
Het Depot, Leuven
21:00
My Brainbox ft. Jan Akkerman / Bert Heerink
Hedon, Zwolle
Lisa Stansfield
Hedon, Zwolle
20:00
Lecherous Gaze / Nightbirds
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Blue Coat
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
The Shape Of Punk To Come (IV)
EKKO, Utrecht
Thomas Azier
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eric Koller - blijft thuis!
Diligentia, Den Haag
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist
De Warande, Turnhout
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas)
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ntjam Rosie - The One
De Doelen, Rotterdam
20:00
Dinerconcert met Trio Mare
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
17:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
Gregory Alan Isakov
Botanique, Brussel
20:30
Steve Rothery Band
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Salsa Meets Jazz Sessions
BIRD, Rotterdam
Chef'Special
Bibelot, Dordrecht
The Pretty Things
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Benelux
Atak, Enschede
20:00
Kintsukuroi
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Hopsin
013, Tilburg
vrijdag 24 oktober 2014
22:00
Allez Mama
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Chi Coltrane
Vorstin, Hilversum
21:00
Kraak & Smaak
Victorie, Alkmaar
Delain + Autumn
Vera, Groningen
21:30
The Wrong Kid Died
V11, Rotterdam
21:00
Dr. Hirschfeld / Xarah von den Vielenregen
TivoliVredenburg, Utrecht
Thomas Azier
TivoliVredenburg, Utrecht
Di-rect
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lean On Me - The Songs of Bill Withers
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Ntjam Rosie - The One
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Theater Sneek, Sneek
American Aquarium
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding
Theater de Mythe, Goes
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hadewych Minis
Theater de Kampanje, Den Helder