Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Patronaat
Haarlem
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
23:00
Simplon
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
So What!
Gouda
De Reggehof
Goor
Podium 't Beest
Goes
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Metropool Enschede
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
19:30
Iduna
Drachten
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
Spant!
Bussum
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
BREStheater
Brielle
Mezz
Breda
19:30
Sound Dog
Breda
00:00
De Weijer
Boxmeer
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
19:30
Gigant
Apeldoorn
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
12:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
15:15
Hedon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Zaantheater
Zaandam
00:00
De Schalm
Westwoud
De Speeldoos
Vught
vrijdag 22 februari 2019
Joris Linssen & caramba - Raak!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
Roos Blufpand
Metropool, Hengelo
20:00
Tony Hadley
Metropool, Hengelo
20:00
The Bob Dylan Band - Dylan revisited
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Phil Bee's Freedom
Cacaofabriek, Helmond
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Hans Dulfer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Death Valley Girls
Patronaat, Haarlem
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
23:00
In Orbit
Simplon, Groningen
21:00
The Big Swamp (DE) in LOLA Groningen + Gipsy Rufina [ITA]
LOLA050, Groningen
20:30
De Kift
Vera, Groningen
20:30
Michiel Borstlap
De Oosterpoort, Groningen
21:30
Seven Spirits Burning / Trigger The Madness
So What!, Gouda
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
Heidevolk
Podium 't Beest, Goes
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:00
Eros Ramazzotti
Rockhal, Esch zur Alzette
Maan
Metropool Enschede, Enschede
20:30
Kamchatka
Metropool Enschede, Enschede
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
21:30
Crazy Habits @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
The Maureens
Altstadt, Eindhoven
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:15
Jonathan Jeremiah
Effenaar, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
19:30
Aversions Crown / Psycroptic
Iduna, Drachten
20:00
Knight of the Guitar II
Bibelot, Dordrecht
20:00
GoodLuck
Bibelot, Dordrecht
Kiki Schippers - Waar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Omval, Diemen
20:30
Fusus
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
3J'S
Paard, Den Haag
19:30
U.D.O.
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Podium Hoge Woerd, De Meern
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
20:00
Jack & Jack
La Madeleine, Brussel
20:00
Pip Blom
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Pip Blom
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
BRUUT!
Mezz, Breda
19:30
Chalice / Lost in Pain
Sound Dog, Breda
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
De Weijer, Boxmeer
Johan Goossens - Vlam
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Kennemer Theater, Beverwijk
Alex Ploeg Ultimatum
De Kattendans, Bergeijk
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Wucan
Luxor Live, Arnhem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
20:15
Kenny B
Luxor Live, Arnhem
Lakshmi - Adem
Posttheater, Arnhem
19:30
Roland & Friends
Gigant, Apeldoorn
19:30
Raymond van het Groenewoud
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:30
Tord Gustavsen Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:00
Bony Macaroni
Cinetol, Amsterdam
20:00
Orange Blossom & Medfest Ensemble
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
Cthulhu / Remain Untamed / shuulak
Volta, Amsterdam
Death Valley Girls
Sugar Factory, Amsterdam
Wild Nothing
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Smokepurpp
Melkweg, Amsterdam
19:30
Oscar Jerome
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Boy Harsher
Melkweg, Amsterdam
12:30
Lunchpauzeverhalen - Oek de Jong
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Anne-Marie Jung - Ram
DeLaMar, Amsterdam
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Douwe Bob
Fluor, Amersfoort
20:00
Guus Meeuwis
Flint, Amersfoort
Jeroen van Merwijk - Lucky
Flint, Amersfoort
Electric Eel Shock
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
On the House: Kittiwake / There There
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 23 februari 2019
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
CCC Inc
Hedon, Zwolle
15:15
Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
Tony Hadley
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Yearlings
De Peppel, Zeist
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Schalm, Westwoud
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught