Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:30
So What!
Gouda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
15:15
Hedon
Zwolle
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Fluor
Amersfoort
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
AFAS Live
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
C.C. De Mol
Lier
De Meester
Almere
20:30
Theater De Omval
Diemen
Koningshof
Maassluis
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paard
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Molen De Ster
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Duycker
Hoofddorp
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Vera
Groningen
Hedon
Zwolle
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Cultuurhuis Doorn
Doorn
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paard
Den Haag
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:45
Iduna
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Deventer Schouwburg
Deventer
13:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Trix
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Grounds
Rotterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Luxor Live
Arnhem
15:00
PopEi
Eindhoven
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
16:15
Gigant
Apeldoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Markant Uden
Uden
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
AFAS Live
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
14:30
Patronaat
Haarlem
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
15:30
Iduna
Drachten
19:30
De Pul
Uden
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
Groene Engel
Oss
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
17:00
Trix
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Koel310
Alkmaar
Tolhuistuin
Amsterdam
17:00
Cafe De Gouden Leeuw
Heenvliet
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
14:00
Fluor
Amersfoort
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
De Helling
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
11:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Simplon
Groningen
zaterdag 23 februari 2019
Indian Askin
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Hælos
Bitterzoet, Amsterdam
22:30
Housekamer
So What!, Gouda
20:30
House of Waters
Bimhuis, Amsterdam
15:15
Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Hausmagger
Fluor, Amersfoort
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Het Park, Hoorn
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
20:00
Grandmaster Flash
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Gavin James / Saarloos
AFAS Live, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Freddy K / Thomas P. Heckmann
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Mol, Lier
Focus
De Meester, Almere
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Earthgang
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Douwe Bob
Poppodium Volt, Sittard
20:45
Diggy Dex
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Boemel, Tilburg
20:00
Di-rect
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Def Americans: Johnny Cash At San Quentin
Paard, Den Haag
20:15
Deep Purple in Symphony
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Kift
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Daphne
Molen De Ster, Utrecht
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Agnietenhof, Tiel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Complaint
Duycker, Hoofddorp
00:00
Clean Pete - Afblijven
Drommedaris, Enkhuizen
20:30
Christoph Irniger Pilgrim
PlusEtage, Baarle-Nassau
Charlie & The Lesbians
Vera, Groningen
CCC Inc
Hedon, Zwolle
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Cultuurhuis Doorn, Doorn
21:00
BRONCE
Altstadt, Eindhoven
20:00
Broederliefde
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Bodemschatten // Bodenschätze - Soundart Roadtrip Performance
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Blues & Roots Night: Hans Dulfer + Nathan James
Neushoorn, Leeuwarden
Blackbird
Paard, Den Haag
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
20:00
Barrelhouse
Theater de Tobbe, Voorburg
20:45
Band of Friends
Iduna, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg de Lawei, Drachten
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Deventer Schouwburg, Deventer
13:30
Angelo De Augustine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Alien Ant Farm / P.O.D.
Trix, Antwerpen
Alex Ploeg Ultimatum
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
A tribute to Oum Kalthoum met Karima el Fillali & Amsterdams Andalusis
Grounds, Rotterdam
3J'S
Sugar Factory, Amsterdam
zondag 24 februari 2019
20:00
Yodok III
Paard, Den Haag
20:15
VOF De Kunst
Luxor Live, Arnhem
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
Uriah Heep
013, Tilburg
20:00
Toy
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tommy Genesis
Botanique, Brussel
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
The Bob Dylan Band - Dylan revisited
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tania Kross - Carmen
Markant Uden, Uden
14:15
Symbiosis
D' Engelenburgh, Fijnaart
19:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Odeon, Zwolle
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Saba
BIRD, Rotterdam
14:30
Raoul Michel
Patronaat, Haarlem
11:00
Ralph van Raat
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
12:00
Paul Solo met verzoekjes - Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
P.O.D.
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ólafur Arnalds
Koninklijk Circus, Brussel
15:30
Michale Graves
Iduna, Drachten
19:30
Mercy John
De Pul, Uden
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Mardi Gras - Birdie Seven
Groene Engel, Oss
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Madrugada
Paradiso, Amsterdam
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
17:00
Korpiklaani / Trollfest / Turisas
Trix, Antwerpen
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
Johan / Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
17:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Cafe De Gouden Leeuw, Heenvliet
15:00
Jennie Lena
Theater Walhalla, Rotterdam
14:00
Hippe Gasten
Fluor, Amersfoort
15:00
Heavy Psych Sounds Fest
Burgerweeshuis, Deventer
Gaahls Wyrd / Tribulation
De Helling, Utrecht
19:00
Famyne (UK) + Den. (UK)
Little Devil, Tilburg
11:00
Fabian Franciscus
Meervaart, Amsterdam
15:00
Ernst Jansz
Simplon, Groningen