Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Schalm
Westwoud
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Peppel
Zeist
Boerderij
Zoetermeer
23:00
Hedon
Zwolle
Hedon
Zwolle
15:15
Hedon
Zwolle
15:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Podium Victorie
Alkmaar
14:00
Koel310
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
11:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Trix
Antwerpen
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:15
Luxor Live
Arnhem
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Paard
Den Haag
14:30
Paard
Den Haag
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
15:30
Iduna
Drachten
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
15:00
Simplon
Groningen
14:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Cafe De Gouden Leeuw
Heenvliet
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Café The Pocket
Katwijk
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Groene Engel
Oss
20:30
BIRD
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
013
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
00:00
Paradox
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
De Pul
Uden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
11:15
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
00:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Rustende Jager
West-Terschelling
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
zaterdag 23 februari 2019
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
De Schalm, Westwoud
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Yearlings
De Peppel, Zeist
Tony Hadley
Boerderij, Zoetermeer
23:00
We The People
Hedon, Zwolle
CCC Inc
Hedon, Zwolle
15:15
Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
zondag 24 februari 2019
15:30
Dry Riverbed Trio
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
11:00
Ralph van Raat
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Another Journey
Podium Victorie, Alkmaar
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
14:00
Hippe Gasten
Fluor, Amersfoort
20:30
Ceccaldi / Darrifourcq / Hermia
Bimhuis, Amsterdam
Madrugada
Paradiso, Amsterdam
20:00
Calva Louise
Cinetol, Amsterdam
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Toy
Paradiso, Amsterdam
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
AFAS Live, Amsterdam
P.O.D.
Melkweg, Amsterdam
Johan / Moss
Tolhuistuin, Amsterdam
11:00
Fabian Franciscus
Meervaart, Amsterdam
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Korpiklaani / Trollfest / Turisas
Trix, Antwerpen
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
20:15
VOF De Kunst
Luxor Live, Arnhem
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Tommy Genesis
Botanique, Brussel
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Ólafur Arnalds
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Yodok III
Paard, Den Haag
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Paard, Den Haag
15:00
Heavy Psych Sounds Fest
Burgerweeshuis, Deventer
15:30
Michale Graves
Iduna, Drachten
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
14:15
Symbiosis
D' Engelenburgh, Fijnaart
15:00
Ernst Jansz
Simplon, Groningen
14:30
Raoul Michel
Patronaat, Haarlem
17:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Cafe De Gouden Leeuw, Heenvliet
15:00
Concertgebouw Kamerorkest - met Quirine Viersen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Paul Solo met verzoekjes - Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
The Bob Dylan Band - Dylan revisited
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
11:00
Charlotte & Josefien Stoppelenburg - Klassieke Spaanse passie
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Mardi Gras - Birdie Seven
Groene Engel, Oss
20:30
Saba
BIRD, Rotterdam
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Jennie Lena
Theater Walhalla, Rotterdam
Uriah Heep
013, Tilburg
19:00
Famyne (UK) + Den. (UK)
Little Devil, Tilburg
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Paradox, Tilburg
20:15
Tania Kross - Carmen
Markant Uden, Uden
19:30
Mercy John
De Pul, Uden
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Annelie
TivoliVredenburg, Utrecht
Gaahls Wyrd / Tribulation
De Helling, Utrecht
Billie Eilish
TivoliVredenburg, Utrecht
11:15
Ellen Valkenburg / Helena Basilova / James Oesi
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Baptiste W. Hamon
Statenzaal, Zwolle
21:00
Electric Eel Shock
Hedon, Zwolle
00:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 25 februari 2019
20:30
Jimeoin
Boom Chicago, Amsterdam
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Saba
Tolhuistuin, Amsterdam
Lala Lala
Paradiso, Amsterdam
20:15
Helge Slikker - As.
De Kleine Komedie, Amsterdam
Maggie Rogers
Paradiso, Amsterdam
Post Malone
Ziggo Dome, Amsterdam
Ólafur Arnalds
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Billie Eilish
La Madeleine, Brussel
21:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Shht (BE)
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Melissa Etheridge
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Bodega
Rotown, Rotterdam
20:00
Bodega
Rotown, Rotterdam
20:00
Bodega
Rotown, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Rustende Jager, West-Terschelling
dinsdag 26 februari 2019
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
Bill Ryder-Jones
Paradiso, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tender
Sugar Factory, Amsterdam
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
Post Malone
Ziggo Dome, Amsterdam
Bodega
Bitterzoet, Amsterdam
18:30
Angelo De Augustine
Paradiso, Amsterdam
Eliza
Melkweg, Amsterdam
20:00
H.E.R.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
IAMX
La Madeleine, Brussel
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
BENEFIET ALS
Paard, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag