Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Trix
Antwerpen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
15:00
PopEi
Eindhoven
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
15:00
Podium heino
Heino
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Paard
Den Haag
14:00
Paard
Den Haag
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:00
Markant Uden
Uden
Markant Uden
Uden
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
18:00
Little Devil
Tilburg
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
15:30
Houtrustkerk
Den Haag
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
16:00
Groene Engel
Oss
13:00
Forum Theater
Sittard
Eusebiuskerk
Arnhem
20:00
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
15:30
dB's
Utrecht
15:30
Cultura
Ede
15:00
CHV Noordkade
Veghel
11:00
Chassé Theater
Breda
13:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
20:15
Cacaofabriek
Helmond
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
21:30
Vera
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Patronaat
Haarlem
Paard
Den Haag
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Hedon
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Sint Catharinakerk
Eindhoven
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
zondag 15 december 2019
19:30
Bombus
Trix, Antwerpen
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Noah Guthrie
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brederode, Scholten & Glerum
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
16:00
The Preacher Men - Blue
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Släpstick
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Koornbeurs, Franeker
15:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Tino Martin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Dennis van Aarssen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
16:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Matt Andersen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Spant!, Bussum
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
15:45
Dennis Kroon
Podium Victorie, Alkmaar
15:00
Lavalu - Midair
Podium heino, Heino
Emily Jane White
Patronaat, Haarlem
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
16:00
Meindert Talma
Paradiso, Amsterdam
20:00
Weima & v/d Werf
Paco Plumtrek, Almelo
Monomyth
Paard, Den Haag
14:00
Murder Ballads - Met The Bullfight
Paard, Den Haag
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
FrieJam presenteert: Izaline Calister Trio
Neushoorn, Leeuwarden
Paenda
Melkweg, Amsterdam
19:00
Josylvio
Melkweg, Amsterdam
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Markant Uden, Uden
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Mainstage, 's-Hertogenbosch
18:00
M.O.D. (USA) + Milkman
Little Devil, Tilburg
Harry Sacksioni
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Gilbert O'Sullivan
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Klaartje van Veldhoven / Matthias Havinga / Seldom Sene
Koepelkerk, Amsterdam
15:30
Finnish Female Choir TAIKA
Houtrustkerk, Den Haag
15:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Nashville Now
Hedon, Zwolle
20:00
Melanie - 50 jaar Woodstock
Hedon, Zwolle
16:00
Toussaint & Van Essen Duo
Groene Engel, Oss
13:00
Altijd zal ik van je houden - Ode aan Toon Hermans
Forum Theater, Sittard
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Eusebiuskerk, Arnhem
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Effenaar, Eindhoven
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:30
Tommy Castro & The Painkillers
De Flux, Zaandam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
15:30
44 Shakedown / Dry Riverbed Trio
dB's, Utrecht
15:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Cultura, Ede
15:00
Vintage Heroes
CHV Noordkade, Veghel
11:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Chassé Theater, Breda
13:00
The Keithbash
Capsloc, Capelle aan den IJssel
20:15
Olga Vocal Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
Blackwave.
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Kurt Elling
Bimhuis, Amsterdam
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
NITS - Nits 2019-2020
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Amon Amarth
AFAS Live, Amsterdam
maandag 16 december 2019
21:30
Emily Jane White
Vera, Groningen
19:30
Ari Lennox
Trix, Antwerpen
Clairo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Chilly Gonzales
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ycee
Patronaat, Haarlem
Mahalia
Paard, Den Haag
20:45
Marjolein Meijers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hiss Golden Messenger
Melkweg, Amsterdam
Melanie Martinez
Melkweg, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Bragi
Hedon, Zwolle
20:30
Kurt Elling
De Oosterpoort, Groningen
Maria Mena
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
René Froger
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 17 december 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Mahalia
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater Sneek, Sneek
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Nick & Simon Are Coming To Town
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Sint Catharinakerk , Eindhoven
20:00
NSJO
Simplon, Groningen
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Denzel Curry
Rockhal, Esch zur Alzette
18:30
Ghost
Rockhal, Esch zur Alzette
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Son of Han / The Dutch
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Kurt Elling
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Släpstick
Munttheater, Weert