Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Scheldetheater
Terneuzen
21:00
Rotown
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
21:00
Podium 't Beest
Goes
19:30
Patronaat
Haarlem
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
00:00
Parktheater
Eindhoven
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
00:00
Musis
Arnhem
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Metropool
Hengelo
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
20:30
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
LOLA050
Groningen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Le Forum
Liège
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Hoftheater
Raalte
Het Wennekerpand
Schiedam
Het Veur Theater
Leidschendam
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
vrijdag 08 maart 2019
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Maaike Ouboter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest - Later is al lang begonnen en vroeger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
20:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De dag dat ik Robert Long ontmoette
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
21:00
Bull
Rotown, Rotterdam
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium 't Beest, Goes
19:30
Nathan Gray
Patronaat, Haarlem
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band
Paradiso, Amsterdam
20:30
Gallowstreet presenteert Honk
Paradiso, Amsterdam
The Overslept
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Grand East
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Douwe Bob (UITVERKOCHT)
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Mathias Eick Quintet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
LIVE: Jamsessie
Muziekcafé Helmond, Helmond
00:00
Tania Kross - Carmen
Musis, Arnhem
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Minard Schouwburg, Gent
20:00
PEER
Mezz, Breda
20:00
The Fortunate Sons
Mezz, Breda
20:00
Annelie
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50th Anniversary
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Teske
Metropool, Hengelo
23:00
Diskodip
Merleyn, Nijmegen
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
22:15
prodigy XL
Max, Alphen aan den Rijn
20:30
Joke Bruijs - Café Du Monde
Markant Uden, Uden
20:15
Abafazi - Helela Mama!
Markant Uden, Uden
20:00
a balladeer
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Balthazar
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA
LOLA050, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Rachid Badouri
Le Forum, Liège
20:00
Niro
La Madeleine, Brussel
20:00
The Magic Of Motown
Kursaal Oostende, Oostende
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Robby Valentine
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Estafest 100 jaar
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Lit / John de Bever / Wolter Kroes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Hoftheater, Raalte
Lakshmi - Adem
Het Wennekerpand, Schiedam
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
07:30
Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Goudse Schouwburg, Gouda
Joris Linssen & caramba - Raak!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show
Gigant, Apeldoorn
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
19:30
Lillith
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Digital Underground
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Genesis Project
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
20:30
Fumaça Preta
EKKO, Utrecht