Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meerpaal
Dronten
De Boodschap
Rijen
Theater de Kampanje
Den Helder
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Kampanje
Den Helder
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
’t VlechtTheater
Noordwolde
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
14:00
PopEi
Eindhoven
013
Tilburg
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Melkweg
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
Hedon
Zwolle
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
19:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Jonge Prins
't Zand
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
P3
Purmerend
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paard
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterzaal
Zwevegem
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
Botanique
Brussel
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Bosuil
Weert
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
013
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
't Ukien
Kampen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
013
Tilburg
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
21:00
De Flux
Zaandam
zaterdag 09 maart 2019
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Theater de Stoep, Spijkenisse
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater de Kampanje, Den Helder
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schaffelaartheater, Barneveld
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
14:00
The GO WILD!
PopEi, Eindhoven
Yann Tiersen in concert (extra show)
013, Tilburg
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
The Lazys
Melkweg, Amsterdam
Bastille
Sportpaleis, Antwerpen
SWMRS
Melkweg, Amsterdam
19:00
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
19:30
Alice On The Roof
Rockhal, Esch zur Alzette
Kamelot
Melkweg, Amsterdam
19:30
God Dethroned
Vera, Groningen
19:30
SEPTICFLESH (GR) + KRISIUN (BR) + DIABOLICAL (SE) + XAON
Willemeen, Arnhem
20:00
Dance With The Dead
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Paradiso, Amsterdam
20:00
Physical Graffiti
Spirit of 66, Verviers
Maan
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Dirty Daddies
De Jonge Prins, 't Zand
20:00
The Fortunate Sons
De Spot, Middelburg
20:00
Remy van Kesteren
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Hans Dulfer Plays bleus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Fleetwood Mac tribute
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Kenny B
P3, Purmerend
Demented Are Go!
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lifesigns & Dilemma
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Chassé Theater, Breda
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
20:00
Teske
Simplon, Groningen
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven
20:00
Broken Brass Ensemble
Paard, Den Haag
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Theaterzaal, Zwevegem
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
20:00
The Grand East
Metropool, Hengelo
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
20:00
Ten Years After
Iduna, Drachten
Boy Harsher
Botanique, Brussel
20:00
Marta Topferova / Milokraj
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Live at LOLA: bFAKE [ZA] + Destructive Penguins
LOLA050, Groningen
20:00
Moonyard
De Bosuil, Weert
20:15
Jennie Lena
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Bertolf - Soelaas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
20:30
Crooners Night Club Round Midnight Orchestra
Meervaart, Amsterdam
Raymond van het Groenewoud
Metropool, Hengelo
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Clean Pete - Afblijven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
20:30
3J'S
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Musis, Arnhem
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Matroesjka - Brainwash
Perron-3, Rosmalen
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lakshmi - Adem
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
PEER
't Ukien, Kampen
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:30
I Compani
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Flavium
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Jane Bunnett's MAQUEQUE
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Kubilay Kaya
Luxor Live, Arnhem
20:30
Daisy Correia
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Caroline in't Veld
Werftheater, Utrecht
20:30
Anne-Lie Persson
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
Cornered / From The Heart / Hometown Crew
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam