Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Deventer Schouwburg
Deventer
ATLAS Theater
Emmen
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:15
Markant Uden
Uden
23:00
Corneel
Lelystad
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Cultura
Ede
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Theater Sneek
Sneek
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Minard Schouwburg
Gent
20:00
Simplon
Groningen
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Brandstof
Dordrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Skâns
Gorredijk
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Effenaar
Eindhoven
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koorenhuis
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Gigant
Apeldoorn
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Helling
Utrecht
Effenaar
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Hoftheater
Raalte
00:00
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C Warenar
Wassenaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
07:30
Het Pompstation
Amsterdam
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
22:00
Vera
Groningen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Kom
Nieuwegein
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
Het Wennekerpand
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Fluor
Amersfoort
Theater de Schalm
Veldhoven
donderdag 07 maart 2019
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Deventer Schouwburg, Deventer
Tineke Schouten - Highlights
ATLAS Theater, Emmen
19:00
Vida
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Willem
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Wouter Hamel
Bibelot, Dordrecht
Yentl en de Boer - Magie
Parktheater, Eindhoven
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 08 maart 2019
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless
De Peppel, Zeist
20:15
a balladeer
Doornroosje, Nijmegen
20:00
a balladeer
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:15
Abafazi - Helela Mama!
Markant Uden, Uden
23:00
Afrolosjes / Jamrock
Corneel, Lelystad
Ali B - Koorts
Figi Theater, Zeist
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Cpunt Theater, Hoofddorp
Angela Groothuizen - Lueke binge
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Annelie
Metropool Enschede, Enschede
Arie & Silvester - Wie?!
Theater Sneek, Sneek
20:00
Balthazar
Lotto Arena, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Brigitte Kaandorp - Eh...
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Minard Schouwburg, Gent
20:00
Broken Brass Ensemble
Simplon, Groningen
21:00
Bull
Rotown, Rotterdam
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Club 3voor12 Dordrecht
Brandstof, Dordrecht
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
Dana Winner - Eerste Liefde
Theater De Lievekamp, Oss
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Danny Lit / John de Bever / Wolter Kroes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De dag dat ik Robert Long ontmoette
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Skâns, Gorredijk
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Def Americans - Johnny Cash At San Quentin 50th Anniversary
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour
Effenaar, Eindhoven
19:30
Digital Underground
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
Diskodip
Merleyn, Nijmegen
21:00
Dochters Van Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Douwe Bob (UITVERKOCHT)
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Estafest 100 jaar
Koorenhuis, Den Haag
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show
Gigant, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Fumaça Preta
EKKO, Utrecht
20:30
Gallowstreet presenteert Honk
Paradiso, Amsterdam
21:00
Genesis Project
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
DeLaMar, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Harrie Jekkers en Klein Orkest - Later is al lang begonnen en vroeger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hausmagger
De Helling, Utrecht
Heino
Effenaar, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Hoftheater, Raalte
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Parktheater, Eindhoven
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Javier Guzman - Guzmán
C.C Warenar, Wassenaar
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
07:30
Jazzkia / Warren Byrd
Het Pompstation, Amsterdam
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Kampanje, Den Helder
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Joke Bruijs - Café Du Monde
Markant Uden, Uden
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
Joris Linssen & caramba - Raak!
Goudse Schouwburg, Gouda
22:00
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Kamelot
Doornroosje, Nijmegen
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kenny B
013, Tilburg
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
Lakshmi - Adem
Het Wennekerpand, Schiedam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Lillith
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA
LOLA050, Groningen
21:00
LIVE: Jamsessie
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
20:30
Maaike Ouboter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium 't Beest, Goes
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven