Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Klinker
Zeist
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Iduna
Drachten
00:00
Flint
Amersfoort
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Podium heino
Heino
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Jan van Besouw
Goirle
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
van Beresteyn
Veendam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Mezz
Breda
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
00:00
Hoftheater
Raalte
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Theater De Kik
Elst
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Metropool
Hengelo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Energiehuis
Dordrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Musis
Arnhem
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Gashouder
Dedemsvaart
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
vrijdag 10 januari 2020
20:00
Spo Dee O Dee
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
De Klinker, Zeist
20:00
Suus' B-day Bash
Poppodium Volt, Sittard
20:00
T-99 & Bob wayne
Iduna, Drachten
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Flint, Amersfoort
22:00
The Brains
Merleyn, Nijmegen
20:00
The Dutch Eagles -
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
The Preacher Men - Blue
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Toontje Lager
Effenaar, Eindhoven
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Vera Mann - Goesting
Podium heino, Heino
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Waylon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
We Can Be Heroes In Concert
AFAS Live, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Jan van Besouw, Goirle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
zaterdag 11 januari 2020
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
A Mili
Grounds, Rotterdam
20:15
Adele Project - Someone like you
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Verbeelding, Purmerend
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Rieu
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:00
Arthur en Lucas Jussen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Batushka
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Beatles By Girls
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Behind The Music : Rinus Gerritsen
Paard, Den Haag
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Bob Wayne
Mezz, Breda
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
20:30
Colibri
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Crazy Piano's
De Maaspoort, Venlo
20:00
Culprate
Simplon, Groningen
20:30
Daisy Bellis / Isa Zwart / Mary Confurious / Moonradio / Nadua / Same
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater 't Speelhuis, Helmond
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
Dream Theater
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Dutch Eagles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Koningshof, Maassluis
20:00
Eefje de Visser
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Eric Dupond
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Fay Claassen
Theater De Kik, Elst
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
Fivos Delivorias
Melkweg, Amsterdam
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Fun Lovin' Criminals
De Roma, Antwerpen
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Singer Theater, Laren
20:00
Handsome Poets
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Harry Sacksioni
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
Henrik Freischlader Band
Metropool, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Diligentia, Den Haag
20:30
Hollandse Nieuwe met o.a. WIES
Metropool, Hengelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Iris Hond
Energiehuis, Dordrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:00
Jazz&Beyond: Solution by members of Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Musis, Arnhem
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Jonny Smokes sings Ed Sheeran | Try-Out
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Gashouder, Dedemsvaart
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
C.C. Myllesweerd, Mill
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Posttheater, Arnhem
21:00
M-Pac
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
Manga
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Mark Foggo's Skasters
Duycker, Hoofddorp
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo