Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
18:00
Melkweg
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
DNK
Assen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
EKKO
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
19:00
La Madeleine
Brussel
Zaantheater
Zaandam
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Veste
Delft
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
ACU
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Maaspoort
Venlo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:00
Spirit of 66
Verviers
19:30
Trix
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
Het Klooster
Woerden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Markant Uden
Uden
Theater de Beun
Heiloo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
AINSI
Maastricht
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:00
Cinetol
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Rotown
Rotterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Theater De Veste
Delft
18:30
Baroeg
Rotterdam
Dok6
Panningen
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
De Spot
Middelburg
20:30
Hedon
Zwolle
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Schie
Schiedam
Het Klooster
Woerden
20:15
Cultura
Ede
Theater De Willem
Papendrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Zinin
Nijverdal
Lotto Arena
Antwerpen
Theater De Storm
Winterswijk
AINSI
Maastricht
19:30
Dynamo
Eindhoven
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg Odeon
Zwolle
Hoftheater
Raalte
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
woensdag 20 maart 2019
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:00
Habib Koité & Bamada
Paard, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
19:00
Gaëtan Roussel
La Madeleine, Brussel
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 21 maart 2019
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
AINSI, Maastricht
White Lies
Effenaar, Eindhoven
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Toontje Lager
Mezz, Breda
20:00
Tiny Ruins
Cinetol, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Thomas Acda - Motel
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Hof 88, Almelo
Theo Nijland - En de rest is onzin
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Strumbellas
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
The Kik Hertaalt!
Jan van Besouw, Goirle
The Cool Quest
Rotown, Rotterdam
The Brother Brothers
Tolhuistuin, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Teitur
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Veste, Delft
18:30
Submit Fest presents: Infected Rain + Dust In Mind + Klogr
Baroeg, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Dok6, Panningen
00:00
Sounds Niets te verliezen
Schouwburg Lochem, Lochem
21:00
Soundgarden Lives!
Bibelot, Dordrecht
20:30
Songs from the Heart: afgunst & geloof
De Spot, Middelburg
20:30
Son Mieux
Hedon, Zwolle
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Perron-3, Rosmalen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Hein
Het Klooster, Woerden
20:15
Robert Jan Stips - RJSOLO
Cultura, Ede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Willem, Papendrecht
Richard Groenendijk - Om Alles!
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
HAN Campustheater, Nijmegen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
De Maaspoort, Venlo
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Paul de Munnik
Schouwburg de Lawei, Drachten
Patrick Laureij
Theater Zinin, Nijverdal
Panic! At The Disco
Lotto Arena, Antwerpen
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Storm, Winterswijk
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
AINSI, Maastricht
19:30
Normandie
Dynamo, Eindhoven
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Odeon, Zwolle
Nathalie Baartman - Breek
Hoftheater, Raalte
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Aan de Slinger, Houten
Mike Shinoda
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Michelle David & The Gospel Sessions
Burgerweeshuis, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
ATLAS Theater, Emmen
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Maaike Ouboter - Vanaf nu is het van jou
ECI Cultuurfabriek, Roermond