Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:30
De Spot
Middelburg
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
17:00
Club Dauphine
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Artishock
Soest
12:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
LOLA050
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bosuil
Weert
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
16:00
dB's
Utrecht
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:00
Paard
Den Haag
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:00
So What!
Gouda
19:30
La Madeleine
Brussel
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Effenaar
Eindhoven
00:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:15
Lux
Nijmegen
De Nieuwe Regentes
Den Haag
19:00
Hedon
Zwolle
20:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paard
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
LOLA050
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
Concertgebouw
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Mezz
Breda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
La Madeleine
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kavka
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Cacaofabriek
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Spirit of 66
Verviers
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
ACU
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zondag 17 maart 2019
14:30
Hippe Gasten
De Spot, Middelburg
20:30
How to Dress Well
EKKO, Utrecht
20:30
James Oesi
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
17:00
Jazzy Sunday met St. Paul Peterson
Club Dauphine, Amsterdam
15:30
Jennifer Ewbank / Peter Beets
Vorstin, Hilversum
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Joe Jackson
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kabaka Pyramid
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Komatsu
Poppodium Volt, Sittard
20:00
KOZZELTOV
Artishock, Soest
12:00
Lambertusconcerten - Rianne Wilbers en Beate Loonstra
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Live at LOLA: Blue Ruin (NZL) + Abalone
LOLA050, Groningen
20:15
Marcel De Groot - DOOR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mike Plume / Mo Lowda & The Humble
De Bosuil, Weert
14:00
Misty House Big Band
PlusEtage, Baarle-Nassau
16:00
Nekromantix
dB's, Utrecht
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:00
Not.Your.Regular.Boy.
Paard, Den Haag
11:00
Pieter van Loenen
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:00
Pubquiz
So What!, Gouda
19:30
Qu’est-ce qui reste du feu?
La Madeleine, Brussel
18:00
Rob Tognoni band
Den Heilige Cornelius, Roermond
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ruben Hein
Theater Walhalla, Rotterdam
22:00
S10
Paradiso, Amsterdam
Sonata Arctica
Effenaar, Eindhoven
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:15
The Black Heart Rebellion plays A Girl Walks Home Alone At Night
Lux, Nijmegen
Theo Nijland - En de rest is onzin
De Nieuwe Regentes, Den Haag
19:00
These Go To Eleven Pubtalk
Hedon, Zwolle
20:30
Voltage Control
Paradiso, Amsterdam
maandag 18 maart 2019
21:00
James Chance & Les Contorsions
Paard, Den Haag
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Live at LOLA: Pokerface [Thrash/Death Metal,UK)
LOLA050, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Mercy John
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Panic! At The Disco
AFAS Live, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
The Internet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ural Thomas and The Pain
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
Zak Abel
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 19 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Parktheater, Eindhoven
20:15
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Maaspoort, Venlo
Boris / Jennie Lena / Noord Nederlands Orkest
Concertgebouw, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Britta Maria & Maurits Fondse
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
David Nance
Cinetol, Amsterdam
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar